PDA

View Full Version : کامپوننت Magic_CD_DVD_Burner یاMCDBurner

جواد ملاولی
پنج شنبه 01 شهریور 1386, 02:17 صبح
سلام، با کامپوننت MCDBurner یک مشکل دارم و اون اینه که وقتی فایلی رو روی سی دی رایت می کنم، فایل درست رایت می شه ولی اطلاعات قبلی سی دی رو پاک می کنه. از دوستان تقاضای کمک دارم.

Valadi
پنج شنبه 01 شهریور 1386, 08:42 صبح
چنین مشکلاتی خیلی به ندرت پیش میاد پیشنهاد می کنم با سایت سازنده ارتباط برقرار کنی بهتر باشه
موفق و موید باشی

persianboy
پنج شنبه 01 شهریور 1386, 23:49 عصر
ببین دمو خودش هم چنین اشکالی داره ، چون من تا اونجا که یادمه از این نظر درست کار میکرد ،
در غیر اینصورت بگو تا یه کارایی بکنم .

جواد ملاولی
جمعه 02 شهریور 1386, 08:28 صبح
دموی خودش از دستور ClearAll استفاده می کنه که اطلاعات قبلی سی دی رو پاک کنه. مشکل اینه که با وجود استفاده نکردن از این دستور باز هم اطلاعات رو پاک می کنه.

rainstorm
شنبه 14 اردیبهشت 1387, 12:15 عصر
دموی خودش از دستور ClearAll استفاده می کنه که اطلاعات قبلی سی دی رو پاک کنه. مشکل اینه که با وجود استفاده نکردن از این دستور باز هم اطلاعات رو پاک می کنه.

جواد عزیز، طوری که من از تاپیک های بالا متوجه شدم، اطلاعات رو پاک نمیکنه، نرو هم همینجوریه، این یک عیب نیست، یکی از امکانات این کامپوننته، داستان اینه که

شما وقتی روی یک سی دی چند مرتبه رایت می کنی (با هر نرم افزاری) اطلاعات به صورت سیشن، سیشن ریخته می شه حال اگه بعد رایت اول بخوای رایت دوم رو انجام بدی دو حالت پیش میاد
می تونی اطلاعات جدید رو تو یک سیشن جدید بریزی که در این حالت سیشن اول پس از رایت سیشن دوم مخفی میشه که برای استفاده از سیشن اول یه دردسرهایی رو باید بکشی
می تونی اطلاعات جدید رو توی سیشن اول بریزی که در این حالت هم اطلاعات قبلی دیده میشه هم اطلاعات جدیدخوب حالا شما برای رفع مشکلت باید قبل از رایت سیشن رو مشخص کنی برای این کار از متد زیر استفاده کن

SessionToImport

سیشنها با یک شماره مشخص میشن. اگه می خوای سیشنهای روی سیدی رو بدست بیاری از متد زیر استفاده کن

SessionsOnDisc

skmkh6056
شنبه 14 اردیبهشت 1387, 13:14 عصر
... با کامپوننت MCDBurner ......

دوست عزیز اگه امکان داره آدرس دانلود و Help اونا در اختبار ما هم بذارین و اگه نسخه دمو و ... نیز داره ما نیز استفاده کنیم.
با سپاس

rainstorm
شنبه 14 اردیبهشت 1387, 15:21 عصر
دوست عزیز، تو سایت سرچ کن به نظرم دوستان دیگه این زحمتو کشیدن
اگه به نتیجه نرسیدی بگو تا برات میل کنم یا upload کنم:چشمک:

skmkh6056
شنبه 14 اردیبهشت 1387, 15:54 عصر
دوست عزیز، تو سایت سرچ کن به نظرم دوستان دیگه این زحمتو کشیدن
اگه به نتیجه نرسیدی بگو تا برات میل کنم یا upload کنم:چشمک:

تو سایت چیزی نیست. آدرس ایمیل من: yashilyaprakh@yahoo.com اگه لطف کنین ممنون میشم.