PDA

View Full Version : اشکال در Install Shield

MFCGalaxy
شنبه 19 اردیبهشت 1383, 23:07 عصر
سلام به همه.......
مشکل این است که با Install Shield میتونم فایلهای برنامه را کپی کنم ولی برنامه ام یک پایگاه داده ی SQL Server دارد که خب با ODBC وصل شده .... اینها را چجوری و کجا باید برای InstallSheild تعریف کنم ؟ که بتونه روی کامپوتر کاربر نصب کنه ؟
و دیگر اینکه که موتور BDE را چجوری بهش بگیم که نصب کنه ؟؟

لطفا کمک کنین.... فوری است به خدا .... ممنون

سار
شنبه 19 اردیبهشت 1383, 23:40 عصر
قبلا به این سولالات جواب داده شده یکم بگرد پیدا میکنی

MFCGalaxy
یک شنبه 20 اردیبهشت 1383, 01:01 صبح
گشتم ... در صفحه ی 9 هم یکی پیدا کردم ... ولی آنجا هم کسی به اون نفر جواب نداده بود !
حالا میشه لطفا قلم رنجه کنین !! و مشکل نحوه تعریف ODBC را برای Install Shield توضیح بدین یا نه ؟

DataMaster
یک شنبه 20 اردیبهشت 1383, 06:52 صبح
فکر کنم قبلا خودم توضیح دادم اما به هر حال دوباره میگم در ضمن من با اینستال شیلد 8 کار می کنم و بقیه نسخه ها رو نمی دونم چه جوریند
قبل از هر چیز شما باید یه DSN تعریف و تنظیم کنی و بعد سمت چپ صفحه اینستال شیلد در قسمت درختی به بخش ODBC مراجعه کن خوب حالا اونجا باید DSN مورد نظر رو انتخاب کنی البته الان SQL روی سیستم ندارم و نمی دونم دیگه احتیاج به تنظیم چه چیزهایی هست.
اگه جای نیاز به تنظیم مسیر داری میتونی از یه سری ثابتهای داخلی استفاده کنی مثلا [INSTALLDIR] که مسیر نصب برنامه هستش
در مورد BDE توضیحات کاملی قبلا داده شده

MFCGalaxy
جمعه 25 اردیبهشت 1383, 20:27 عصر
بله ... DNS را لیست کرد ولی فایلهایش را کپی نکرد !! آیا فایلهای SQL Server را هم خودمان باید دستی کپی کنیم ویا اینکه خودش از روی DNS باید تشخیص دهد ؟

دنی کوئیل
پنج شنبه 03 آذر 1384, 23:21 عصر
هر روز دو سه تا سوال عین همین مطرح میشه

ولی هیچ کس نتونسته یه مقاله راجب این بنویسه

البته شاید آموزش دادن تو اینجا ولی این جور سوال هنوز جواب منطقی نگرفته است

خواهشمند است از برنامه نویسان حرفه ای کمی زکات علم بدهند و ما را در حل این مشکل یاری نمایند

babak869
جمعه 04 آذر 1384, 09:18 صبح
مقاله آموزش کار با InstallShield رو که توی همین بخش گذاشتم جستجو کن و بخوان اونجا کامل توضیح دادم!!!!

دنی کوئیل
جمعه 04 آذر 1384, 14:27 عصر
آقا بابک

1 . تو مراحل آموزش تو که ما انجام دادیم SqlServer در سیستم یارو نصب نمیشه
2 . تازه اگه وصل هم بشه باید خودت بری بانک اطلاعاتیت رو Attech کنی

انصافا جناب روش شما که من 100 بار ازش خوندم این کارها رو می کرد

parhizkar2000
جمعه 04 آذر 1384, 14:52 عصر
اگه فقط بخواهیم ODBC را نصب کنیم با استفاده از اینستال شیلد 5 چکار باید بکنیک .من همه BDE رو نصب می کنم.

دنی کوئیل
جمعه 04 آذر 1384, 14:59 عصر
آقا بابک

1 . تو مراحل آموزش تو که ما انجام دادیم SqlServer در سیستم یارو نصب نمیشه
2 . تازه اگه وصل هم بشه باید خودت بری بانک اطلاعاتیت رو Attech کنی

انصافا جناب روش شما که من 100 بار ازش خوندم این کارها رو می کرد

اقا بابک شما به این نقل قول جواب بده فعلا