PDA

View Full Version : چند سوال فنی برای " کریستال ریپورت " !!؟

merlin_vista
پنج شنبه 01 شهریور 1386, 23:30 عصر
سلام آقا :
من یک کریستال ریپرت به دیتاست ام وصل کردم و آنها را در کریستال ریپرتم نمایش دادم حالا چندتا سوال برای من پیش آمده است که میخواهم آنها را بپرسم و اگر کسی اطلاعاتی در این زمینه دارد به من بگوید !
سوالات :
1 - چگونه در کریستال ریپورت جمع خانه ها را نشان بدهیم ( مانند نشان دادن جمع فاکتور )
2 - چگونه قابلیت زوم داشته باشیم
3 - چگونهبا یک کلیک به برنامه Word متصل شویم و اطلاعات کریستال ریپورد را در آنجا به نمایش بگزاریم :افسرده:

با تشکر از شما دوست عزیز :چشمک::لبخندساده:

sinmimmim
جمعه 02 شهریور 1386, 01:25 صبح
1- از summary field استفاده کنین
2-اگر از crystal report viewer استفاده می کنید زوم هم داره
3- بسته به این که با چه زبانی برنامه نویسی می کنید کدش یه کم فرق میکنه مثلا تو سی شارپ این جوریه
;()ReportDocument rpt = new ReportDocument
(rpt.ExportToDisk(ExportFormatType.WordForWindows, string file path

مهدی رحیم زاده
جمعه 02 شهریور 1386, 06:55 صبح
اول سلام و تبریک بابت عضویت شما دوتا دوست عزیز توی سایت :
همونطور که دوستمون Sinmimmim گفتند اگر از crystal report viewer استفاده کنید امکانات مورد نیاز شما رو برای نمایش یک ریپورت داره ...
برای جمع خانه ها ، می تونی موقعی که از ویزارد استفاده می کنی طوری ریپورت درست کنی که جمع خونه ها رو هم به شما بده ...
و شما می تونید اطلاعات crystal report viewer رو با فرمت های Doc , Pdfو ... ذخیره کنید ...

موفق باشید

merlin_vista
جمعه 02 شهریور 1386, 09:30 صبح
از جوابهای خوب و سریع شما بسیار مچکرم ! اگر امکان دارد کد ها را در تگ کد بگزارید که فهم آنها و آنالیزم آنها ساده تر باشد ! 2 - چگونه در ویزارد کریستال ریپورت طوری عمل کنیم که جمع خانه ها را در یک ستون خاص نمایش دهد . 3 - چگونه فایلها را به صورت DOc و PDF ذخیره کنیم !

leilab80
چهارشنبه 08 اسفند 1386, 11:25 صبح
سلام.من یک مشکلی داشتم برای تبدیل فایل به excel داخل asp.net این کد را می نویسم ولی error می ده.
(rpt.ExportToDisk(ExportFormatType.Excel, string file path
این خطا را می ده
Error in File C:\WINDOWS\TEMP\temp_76a5592b-b004-4703-b3fe-0ac8265be435.rpt: Error detected by export DLL: