PDA

View Full Version : refresh اطلاعات Gridview بعد از ویرایش

javad3151
شنبه 03 شهریور 1386, 12:26 عصر
سلام
من یه Gridview دارم که بخشی از اطلاعات یه تیبل رو نشون میده ، وقتی کاربر روی دکمه نمایش کلیک میکنه یه پنجره بصورت popup باز میشه که اطلاعات کامل رکورد مورد نظر رو میبینه و میتونه تغییرش بده
مشکل اینجاست که وقتی کاربر اطلاعات رو تغییر میده و صفحه رو میبنده اطلاعات Gridview آپدیت نمیشه، چطور میتونم اینکار رو انجام بدم؟:متفکر:

mahdi_negahi
شنبه 03 شهریور 1386, 13:08 عصر
من این کارو کاردم

یک دکمه بنداز رو صفحت و
style""visibilty:hidden کن این خاصت باعث میشود که دکمه وارد pageَشود ولی نمایش نده (با visible سرور فرق میکند) وقتی پاپ باز شد و دکمه ثبت زد به کمک javascript کلیک آن را فراخوانی کن
Window.getelementByID("button").click()

twelve
شنبه 03 شهریور 1386, 15:51 عصر
توی asp.net 1.1 ابتدا دیتا گراید رو توسط یک تابع (مثلا BindGrid) به بانک بایند میکنیم و بعد تابع Update دیتا گراید رو برای دکمه Update مینویسم و در آخرین خط همون تابع رو دوباره Call میکنیم . توی 2005 هم فکر کنم بشه این کار رو کرد

javad3151
یک شنبه 04 شهریور 1386, 07:52 صبح
من این کارو کاردم

یک دکمه بنداز رو صفحت و
style""visibilty:hidden کن این خاصت باعث میشود که دکمه وارد pageَشود ولی نمایش نده (با visible سرور فرق میکند) وقتی پاپ باز شد و دکمه ثبت زد به کمک javascript کلیک آن را فراخوانی کن
Window.getelementByID("button").click()

خیلی ممنون که راهنمایی کردید
ولی چطور با javadscript از صفحه دوم(پاپ) ، کلیک یه صفحه دیگه (صفحه اول که گرید ویوو داره) رو فراخوانی کنم؟

mahdi_negahi
یک شنبه 04 شهریور 1386, 08:00 صبح
<script language=javascript>var obj_target = window.opener.document.forms[0]; if(obj_target) { obj_target[اسم تکس باکس].value =\"" + str_ID + "\"; obj_target[اسم دکمه].click(); this.close();}</script>

,اینم بگم که این کارو مثل همیشه از برادر بهروز داریم(حق کپی رایت دیگه)

medi33
یک شنبه 11 شهریور 1386, 20:28 عصر
سلام
وصل شدن به دیتا بیس و bind کردن گرید رو در یک متد بذار
وقتی popup بسته میشه در pageload صفحه متد bind رو فراخوانی کن

Nightbat
دوشنبه 12 شهریور 1386, 09:49 صبح
سلام
وصل شدن به دیتا بیس و bind کردن گرید رو در یک متد بذار
وقتی popup بسته میشه در pageload صفحه متد bind رو فراخوانی کن
اینطوری هر وقت صفحه لود می شه متد صدا می شه !