PDA

View Full Version : مشکل BDI MODE در Grid های پیشرفته

Fardin_Lord
یک شنبه 20 اردیبهشت 1383, 12:46 عصر
سلام خدمت دوستان

من یک مشکل خیلی بزرگ دارم که ذهنمو مدتها مشغول کرده اونم اینه که گریدهای خیلی خوبی تو اینترنت پیدا میشه ولی اکثرشون BdiMode ندارن پس کسانی که دارن تو ایران برنامه های حرفه ای مینویسن چه جوری از این گریدها استفاده میکنن ؟ حتما یک راهی برای این مشکل پیدا کردن کسی نیست بگه باید چیکار کرد؟

حتما میدونید که اگه یک گرید BDiMode نداشته باشه وقتی از اعداد فارسی استفاده میکنیم تو گرید به صورت لاتین دیده میشن و از همه بدتر وقتی متن و عدد قاطی باشه که دیگه حسابی به هم میریزه
گرید خود دلفی خوبه ولی امکانات گریدهای پیشرفته رو نداره
من خودم چند بار سعی کردم که یک گرید خوب که فارسی رو کامل ساپورت کنه بنویسم ولی این کار خیلی وقت میخواد

کسی میتونه در این مورد کمک کنه؟
فرض کنید ما این دوتا گرید و داریم Quantom Express , GridView که هر 2 امکانات خیلی جالبی دارن با کیفیت بالا حالا اگه من بخوام از اعداد فارسی در این گریدها استفاده کنم باید چیکار کنم که به صورت لاتین در نیان؟ یا اگه بخوام متن و عدد با هم استفاده کنم اصلا وقتی نمیشه تو این گریدها فارسی رو درست استفاده کرد چرا اینقد ازشون تبلیغ میکنید؟
یا شاید راهی داره و ما بی خبریم......
.
خواهشن هر کی راهی بلده بگه به نظرم این مسپله خیلی مهمه .........

با تشکر.

MNosouhi
شنبه 01 مرداد 1384, 22:57 عصر
این مشکل قابل حله.
اصلا هم سخت نیست.
اگه کسی خاست باهام تماس بگیره.
Pesare_khob46@yahoo.com

vcldeveloper
یک شنبه 02 مرداد 1384, 01:52 صبح
من یک مشکل خیلی بزرگ دارم که ذهنمو مدتها مشغول کرده اونم اینه که گریدهای خیلی خوبی تو اینترنت پیدا میشه ولی اکثرشون BdiMode ندارن
اتفاقا من اکثرشون رو که دیدم BiDiMode رو پشتیبانی می کردند - نمونه اش EhLib.

JavanSoft
یک شنبه 02 مرداد 1384, 18:14 عصر
شاید بهترین نوع Grid نوع CrDbGrid باشد که محصول شرکت CorLab میباشد
نه تنها این امکانات را در اختیار شما قرار می دهد بلکه انواع Sort و توابع Sum/Count, غیره را نیز در اختیار شما قرار می دهد
مهمتر اینکه FullSource است

szabeh
دوشنبه 07 آذر 1384, 01:05 صبح
آقای javansoft اگر ممکن است لینک بذارین ما پیدا نکردیم
ممنون

دنی کوئیل
دوشنبه 07 آذر 1384, 13:03 عصر
من هم منتظر گذاشتن لینک از طرف javasoft هستم

JavanSoft
دوشنبه 07 آذر 1384, 16:54 عصر
لینک احتیاجی نیست
با آقای کرامتی تماس بگیرید