PDA

View Full Version : قفل کردن فرم

Mehdi_Dir
یک شنبه 04 شهریور 1386, 12:06 عصر
من یک برنامه به صورت MDI نوشتم. وقتی فرم اصلی لود می شه همراه اون یک فرم دیگه هم لود میشه که کاربر باید پسورد رو وارد کنه. حالا مشکل من اینجاست که فرمهای دیگه هم قبل از اینکه پسورد وارد بشه اجرا میشه
حالا من می خوام وقتی که فرم پسورد لود میشه فرمهای دیگه قفل بشه
ممنون

MMR_1344
یک شنبه 04 شهریور 1386, 12:24 عصر
تو میتونی تمامی فرمها رو غیر فعال کنی یعنی Visable اونها رو False بذاری بعد از اینکه فرم پسوردت نمایش داده شد و درست بود اونها رو با یک تابع مجدداٌ فعال کن

Mehdi_Dir
یک شنبه 04 شهریور 1386, 15:25 عصر
فرمهای من از روی تولبار اجرا می شن.چجوری می تونم تولبار رو غیرفعال کنم
اگر ممکنه یک نمونه بزارید
متشکرم

MMR_1344
یک شنبه 04 شهریور 1386, 16:33 عصر
دوست عزیز متوجه منظورت نشدم اگر در ابتدای فراخوانی تابع تو میخوای پسورد بگیری توی همون فرم لود میتونی Visabel مابقی فرمهات رو False کنی یا اینکه میتونی هر کدوم از فرمها رو انتخاب کرده و این عمل رو برای اونها انجام بدی بعدش اگر پسورد درست بود تمام اونها رو در Command که معرفی میکنی جهت کنترل مجدداٌ فعال کنی

Mbt925
یک شنبه 04 شهریور 1386, 17:46 عصر
هنگام نمایش فرم پسورد مگه سایر فرم هام نمایش داده میشه؟

اگه فقط فرم پسورد نمایش داده میشه ، می تونید ToolBar رو غیرفعال کنین تا کاربر نتونه فرم های دیگرو ظاهر کنه.

evilboy
یک شنبه 04 شهریور 1386, 20:53 عصر
دوست عزیز شما منوبار این برنامه رو قفل کن

MMR_1344
دوشنبه 05 شهریور 1386, 06:52 صبح
دوست عزیز برای حل این مشکل میتونی ابتداعاٌ کلیه کلیدها برای گشودن هر فایل رو غیر فعال کنی اگر اون فرم اول تائید شد تمامی اونها رو فعال کنی (اگر درست منظور شما رو متوجه شده باشم) به هر حال فایل پیوست رو بر اساس اون چیزی که متوجه شدم درست کردم