PDA

View Full Version : ارسال کد html ی با روش post

Behsharp
یک شنبه 04 شهریور 1386, 20:14 عصر
سلام
من یک کد html ی رو به صورت dynamic ساختم و حالا می خوام این کد را از طریق روش post با فشار دادن یک دکمه برای یک سایت بفرستم اگر دکمه کلاینتی باشه و تگ فرم هم صفت run at server نداشته باشه هیچ مشکلی ندارم و کد من به سایت مورد نظر ارسال می شه اما من می خوام این کار رو از طریق یک دکمه سروری انجام بدم اما با یک خطا روبرو میشم
Validation of viewstate MAC failed. If this application is hosted by a Web Farm or cluster, ensure that <machineKey> configuration specifies the same validationKey and validation algorithm. AutoGenerate cannot be used in a cluster

ممنون

mehdi.mousavi
یک شنبه 04 شهریور 1386, 21:06 عصر
سلام
من یک کد html ی رو به صورت dynamic ساختم و حالا می خوام این کد را از طریق روش post با فشار دادن یک دکمه برای یک سایت بفرستم اگر دکمه کلاینتی باشه و تگ فرم هم صفت run at server نداشته باشه هیچ مشکلی ندارم و کد من به سایت مورد نظر ارسال می شه اما من می خوام این کار رو از طریق یک دکمه سروری انجام بدم اما با یک خطا روبرو میشم
Validation of viewstate MAC failed. If this application is hosted by a Web Farm or cluster, ensure that <machineKey> configuration specifies the same validationKey and validation algorithm. AutoGenerate cannot be used in a cluster

ممنون

سلام.
در فایل Web.Config، این تغییر رو بدین:

<pages enableEventValidation="false" viewStateEncryptionMode="Never" enableViewStateMac="false">

Behsharp
دوشنبه 05 شهریور 1386, 10:01 صبح
ممنون دوست عزیز
از نظر امنیتی مشکلی ایجاد نمی کنه ؟

mehdi.mousavi
دوشنبه 05 شهریور 1386, 10:36 صبح
ممنون دوست عزیز
از نظر امنیتی مشکلی ایجاد نمی کنه ؟

سلام.
کدهای سمت Client تحت هیچ شرائطی امن نیستن، حتی اگر Encrypt شده باشن. چون یه مهاجم همواره میتونه اونها رو بکمک ابزارهای موجود by pass کنه. بهمین دلیل، باید حتما در Business Layer کار دسترسی ها رو کنترل و از اونجا همه چیز رو مدیریت کنید.