PDA

View Full Version : ساخت نسخه نصب بدون نصب sqlserverدر مقصد

taha2005
سه شنبه 06 شهریور 1386, 06:46 صبح
سلام دوستان
من قبل از اینکه این تا÷یک رو باز کنم همه سایت رو سرچ کردم و تمام آموزشهای install shield آقای احدی رو هم دارم ولی تا حالا منتونستم یه نسخه نصب بسازه که گیر نداده باشه و بدن sql server بتونه کار کنه
از بین شما دوستان کسی تا حالا این کارو کرده با install shield یا با هر چیز دیگه ای؟
ممنون میشم رمز موفقیت رو به من هم بگید:متفکر:

babak869
سه شنبه 06 شهریور 1386, 09:20 صبح
مشکلتون چیه؟ از چه نسخه اینستال شیلد استفاده میکنید و چه نسخه ای از SQL Server ؟
در چه مرحله ای به مشکل بر میخورید؟

taha2005
چهارشنبه 07 شهریور 1386, 07:51 صبح
من از نسخه install shield12 استفاده میکنم و sqlserver2000
مشکلم مربوط میشه به زمانی که میخوام msde رو بشناسونم
4 تا فایل پیش نیاز برای نصب msde لازم داریم که من فقط تونستم 3 از اونها رو پیدا کنم
و فایل helpr.exe رو نمی یابم
کاری که میکنم درسته ؟
اگه درسته بقیشو چی کار کنم؟ در ضمن من از odbc هم استفاده می کنم برای ساپورت اون نیاز هست کار دیگه ای انجام بدم؟
ممنون

taha2005
شنبه 10 شهریور 1386, 20:18 عصر
کسی نیست جواب بده:متفکر:
من واقعا کارم لنگه:عصبانی++:

Will_Smith
یک شنبه 11 شهریور 1386, 00:27 صبح
ببین اگه میخای همه اینا رو بزاری توی یه فایل Setup اصلا کارت با InstallShield نمیشه
به نظر من بهترین نسخه InstallShield ]مونیه که با دلفی 7 ارایه شده.
من نشستم تمام نسخه های InstallShield از ریز و درشتش رو دانلود کردم و ایرنتنتم رو اینطوری از دست دارم ولی نتونستم با این InstallShield لعنتی این کاری رو که میخای انجام بدی بکنم
دنبالش نرو که با این یه مورد نمیشه
شاید برنامه های دیگه این کار رو بکنن ولی من بی اطلاعم

tactools
یک شنبه 11 شهریور 1386, 14:00 عصر
آقای احدی در اموزش InstallShield گفته بود که قسمتی هست داخل این نرم افزار که ما رو از نصب sql سرور روی سیستم مقصد بینیاز میکنه من هم هر چی سعی کردم نتونستم .
به خاطر همینه از کار کردن با sql متنفرم.
دوستان اگه راه حلی است کمک کنن
منون میشم

babak869
یک شنبه 11 شهریور 1386, 14:52 عصر
آقای احدی در اموزش InstallShield گفته بود که قسمتی هست داخل این نرم افزار که ما رو از نصب sql سرور روی سیستم مقصد بینیاز میکنه من هم هر چی سعی کردم نتونستم .
به خاطر همینه از کار کردن با sql متنفرم.
دوستان اگه راه حلی است کمک کنن
منون میشم

من یه سوال از شما دارم . اگه روی سیستم شما Acrobat Reader یا Foxit Reader نصب نشده باشه شما میتونید فایلهای PDF رو باز کنید و بخونید؟ منم هیچ جای مقاله آموزشی نگفتم که بدون نصب بودن SQL Server میشه یه برنامه نصب همراه دیتابیس ساخت . شما زمانی میتونید یه فایل نصب همراه با دیتابیس SQL Server بسازید که حتما این برنامه روی سیستم شما نصب باشه. لطفا بگید دقیقا مشکلتون در کدوم قسمت برنامه ست ؟ اگه مقاله های قبلی رو به دقت مطالعه کرده باشید فکر نمیکنم جای سوالی باشه . به هر حال خواهش میکنم مشکل و سوالتون رو واضع و ترجیحا با شکل و تصویر بفرمایید تا بتونم راهنماییتون کنم

موفق باشید

tactools
یک شنبه 11 شهریور 1386, 15:30 عصر
آقای احدی عزیز
رو BDE administrator داخل کنترل پنل وقتی دیتابیس رو میخای add کنی گزینه ای به نام sql داره
یعنی اقای احدی منظور شما اینه که یه برنامه که واسه یه بنده خدا مینویسی باید یه برنامه sql ماکروسافت هدیه بدیم که با برنامه خودمون بدیم تا نصب کنه

Mohammad_Mnt
یک شنبه 11 شهریور 1386, 19:22 عصر
آقای احدی عزیز
رو BDE administrator داخل کنترل پنل وقتی دیتابیس رو میخای add کنی گزینه ای به نام sql داره
یعنی اقای احدی منظور شما اینه که یه برنامه که واسه یه بنده خدا مینویسی باید یه برنامه sql ماکروسافت هدیه بدیم که با برنامه خودمون بدیم تا نصب کنه
دقیقا" !
اگر برنامه ی شما از موتور MS SQL Server استفاده می کنه، حداقل باید MSDE را روی کامپیوتر کاربر نهایی نصب کنید