PDA

View Full Version : اجرای سایت در کامپیوتری که visual studio نداره

soghra
چهارشنبه 07 شهریور 1386, 00:07 صبح
می خواستم بدونم که وب سایتی رو که در visual studio طراحی کردم ، می تونم روی کامپیوتزی که visual studio روش نصب نیست اجرا کنم مثلا مثل windows aplication می شه براش فایل exe بسازم؟

tc1000
چهارشنبه 07 شهریور 1386, 00:16 صبح
نه نمی شه
راهش اینه که شما پروژه خودتون رو Compail کنید و بعد روی اون کامپیوتری که قرار این کار کنه IIS رو نصب کنید و اگر از VIsual Stduio 2005 استفاده کردید Freamwork 2 رو نصب کن روی وب سایتی که ایجاد میکنی توی IIS قسمت ASP.NET 2 رو انتخاب کن در نتیجه وب سایت شما کار میکنه

hamed_bostan
چهارشنبه 07 شهریور 1386, 14:49 عصر
ضمنا می تونید همه این کارها رو هم در قالب یه فایل exe که همون setup جهت نصب هست انجام بدین اما روشی که دوستمون tc1000 گفتن پله پله مطمئن تره

soghra
چهارشنبه 07 شهریور 1386, 23:16 عصر
ضمنا می تونید همه این کارها رو هم در قالب یه فایل exe که همون setup جهت نصب هست انجام بدین
می شه لطفا در مورد این فایل exe و روش ایجادش بیشتر توضیح بدین

soghra
چهارشنبه 07 شهریور 1386, 23:22 عصر
با سلام وممنون از توجه شما

اگر از VIsual Stduio 2005 استفاده کردید Freamwork 2 رو نصب کن
بله من از visual studio 2005 استفاده کردم پس نیاری به نصب IIS روی کامپیوتر مقصد نیست؟

روی وب سایتی که ایجاد میکنی توی IIS قسمت ASP.NET 2 رو انتخاب کن ببخشید ولی منظور شما رو نفهمیدم کجا می تونم این انتخاب رو انجام بدم؟

tc1000
چهارشنبه 07 شهریور 1386, 23:32 عصر
هر جا که میخواید پروه کامپایل شده کار کنه باید IIS مصب بشه ولی اگر کامپیوتر هایی دیگه هستند توی شبحه اونها برای لود کردن صفحات شما به هیچ چیز غیر از اینترنت اکسپلورور چیزه دیگه نیاز ندارند. همه چیز رو IIS انجام میده.

وقتی در IIS Manager یک وب سایت جدید میسازی اسم به اون میدی و مسیر اون رو دایرکتوری میدی که فایلهای کامپایل شده شما اونجا وجود دارد، حالا وقتی دکمه دست راست موس رو روی این وب سایت دید بزنی و بعد گزینه Peroprties رو انتخاب کنی در Tab ای اس پی دات نت قسمت ورژن روی NONE هستش که میتونی اون رو به ASP.NET 2 تغییر بدی اگر قبلا Freamwork1 رو هم نسب کرده باشی ASP.NET 1.1 رو هم توی اون منوی افتادی خواهی دید.