PDA

View Full Version : سه مشکل با Ajax

Khalil morradi
شنبه 10 شهریور 1386, 14:28 عصر
سلام
من بتازگی از Ajax استفاده می کنم به همین دلیل مشکل زیادی باهاش دارم خواهش میکنم کمکم کنید
:متفکر:
1) من فایلها را از سایت WWW.asp.net/ajax (http://www.asp.net/ajax) دانلود کردم میخواهم که آیکون کنترلهایش را در toolbox خودم داشته باشم ولی الان ندارم فقط بصورت کد نویسی از آنها استفاده میکنم که تقریبا برای من که در این مورد تازه کارم کاری سخت است
:عصبانی++:
2) از کنترل maskedit برای کنترل ورود تاریخ استفاده کردم اما فقط میتوان تاریخهای میلادی و با فرمت میلادی وارد کرد هرچند که culturename من (fa-IR) باشد و فایل جوا اسکریپت مربوط به validate آنرا هم ویرایش کرده ام ولی فرقی نکرد.
:گریه:
3) در مورد اعداد هم وقتی از کنترل maskedit استفاده میکنم اینطور نیست که مثلا من اگر "999,999,999" تعریف کرده باشم هنگامی که کاربر عدد 270000 را وارد میکند بطور خودکار تبدیل به 270000000 میشود یعنی جای خالی را در سمت راست با صفر پر میکند البته اگر اعداد در جایگاه درست وارد شوند مشکلی ایجاد نمی شود ولی توضیح این مورد برای کاربر مشکل بوده و حتی عمل کردن هم ساده نیست

medi33
یک شنبه 11 شهریور 1386, 20:18 عصر
سلام
من با masked edit کار نکردم نمیدونم چه طور کار میکنه
اما در مورد مشکل اول در toolBox کلیک راست کنید و گزینه chooseItems رو انتخاب کنید.
سپس روی browse کلیک کنید و AjaxControlToolkit.dll رو add کنید..