PDA

View Full Version : حرکت بین رکوردها

hooooman
شنبه 10 شهریور 1386, 15:25 عصر
ببخشین من 1 treeview رو با 1 فیلد از 1 جدول توی 1 Dataset پر کردم
حالا توی این Dataset فیلدای دیگه هم هست که میخوام اون فیلد ها رو توی چندتا Label نشون بدم.حالا مشکلم اینه که:
میخوام وقتی با کلید های مکان نما بالا و پایین میرم(درواقع روی رکوردها حرکت میکنم) بقیه فیلدها رو توی Ldbel ها ببینم , حالا بهتره که توی همون Dataset حرکت کنم یا اینکه رکوردهامو مثلا بریزم توی Array و دیتاست رو ببندم؟؟ و اینکه اگه این رکوردها رو موقعیکه کاربر اول داره تو فرمش میبینه 1 کاربر دیگه تغییر بده چی میشه؟ یعنی منظورم اینه که باید Isolation Level برای Sp تعریف کنم ؟
لطفا کمکم کنین!!!!:گریه:

rezaei manesh
شنبه 10 شهریور 1386, 17:37 عصر
شما با حرکت کاربر بر روی درختواره می تونی آی دی اون نود رو برداری و با استفاده از یک سلکت از بانک و یا یک find از دیتا ست مقادیری رو که می خوای تو تکسن باکس نشون بدی رو پیدا کنی اگه از سلکت استفاده کنی همواره اخرین اطلاعات رو داری اما دیتا ست نه و...

hooooman
شنبه 10 شهریور 1386, 17:42 عصر
شما با حرکت کاربر بر روی درختواره می تونی آی دی اون نود رو برداری و با استفاده از یک سلکت از بانک و یا یک find از دیتا ست مقادیری رو که می خوای تو تکسن باکس نشون بدی رو پیدا کنی اگه از سلکت استفاده کنی همواره اخرین اطلاعات رو داری اما دیتا ست نه و...

جناب رضایی بسیار ممنونم از راهنماییتون امتحان میکنم اگه مشکلی داشتم باز مزاحمتون میشم