PDA

View Full Version : secutity wizard

newmefmef
شنبه 10 شهریور 1386, 22:48 عصر
دوستان سلام
می خاستم در مورد secutity wizard اطلاع کسب کنم کسی می دونه این ویزارد چه کاری انجام می ده و اگر من بخوام دیتا بیسی درست کنم که برای دسترسی به اون نیاز به وارد کردن username باشه وبدون username و password نشه به اون وارد شد ایا می تونم از این ویزارد استفاده کنم در صورت مثبت بودن پاسخ چطوری می تونم این کاررا انجام بدم وایا امکان تعریف یوزرهای مختلف وجود دارد ؟

morteza_lll
شنبه 10 شهریور 1386, 22:58 عصر
سلام شما یک فایل mdw باید داشته باشید که اکسس خود را به اون جوینت کنید و یک یوزر ادمین براش تعریف کنی و بعد از او هر چه یوزر بخوای میتونی درست کنی البته با پسورد

newmefmef
یک شنبه 11 شهریور 1386, 22:57 عصر
سلام شما یک فایل mdw باید داشته باشید که اکسس خود را به اون جوینت کنید و یک یوزر ادمین براش تعریف کنی و بعد از او هر چه یوزر بخوای میتونی درست کنی البته با پسورد

چطوری می تونم این فایل mdw رادرست کنم ؟

newmefmef
سه شنبه 13 شهریور 1386, 07:56 صبح
مرتضی عزیز
هنوز منتظر جوابم اگر لطف کنی ممنون می شم

morteza_lll
سه شنبه 13 شهریور 1386, 08:17 صبح
سلام باید بری تو مسیر نصب office بری
مثلا C:\Program Files\Microsoft Office 2000\Office
بعد فایل MS Access Workgroup Administrator انتخاب کنی و بازش کنی گزینه create رو بزن یک فایل mdw برایت می سازه که به هموم هم جوینت میشه
بعد با user َ= admin وارد میشی و در قسمت security اکسس user جدید تعریف می کنی

newmefmef
سه شنبه 13 شهریور 1386, 12:21 عصر
سلام باید بری تو مسیر نصب office بری
مثلا C:\Program Files\Microsoft Office 2000\Office
بعد فایل MS Access Workgroup Administrator انتخاب کنی و بازش کنی گزینه create رو بزن یک فایل mdw برایت می سازه که به هموم هم جوینت میشه
بعد با user َ= admin وارد میشی و در قسمت security اکسس user جدید تعریف می کنی

دوست عزیز تو این مسیری که شما گفتید همچین فایلی نیست به تصویر نگاه کنید

morteza_lll
سه شنبه 13 شهریور 1386, 13:34 عصر
آفیس شما ظاهرا 2003 می باشد
پس باید یک فایل اکسس باز کنی و از منوی tools - security-wordgrop..... v را انتخاب کن بقیه مسیر بالای برو یعنی create و بقیه ......