PDA

View Full Version : سوال میخوام

HamidSh
سه شنبه 22 اردیبهشت 1383, 19:44 عصر
ایها الناس سلام علیکم

یه نفر باحال و با مرام کار بیست میخوام که برام یه سری سوال توپ اسمبلی بفرسته

آره قربونش :D

البته موضوع جدیه (حالا من به شوخی نوشتم شما جدی نگیرین :roll:)

Best Programmer
چهارشنبه 23 اردیبهشت 1383, 02:59 صبح
سوال بدون جواب یا با جواب؟

HamidSh
پنج شنبه 24 اردیبهشت 1383, 03:03 صبح
اگه جواب داشته باشه که چه بهتر

اگر هم نداشت هم مشکلی نیست دیگه خودم یه کاریش میکنم

دستتون درد نکنه

Best Programmer
پنج شنبه 24 اردیبهشت 1383, 11:36 صبح
سوال که خودت فکر کنی بدست میاری.
مثلا : یک برنامه که مثل دستور MEM کار کند.
یا یک برنامه برای فرمت FDD . یا ......

HamidSh
جمعه 25 اردیبهشت 1383, 01:12 صبح
حالا ما گفتیم سوال اما نه دیگه اینقدر سوال (سخته)

سوالای در حد یخورده راحت تر

قربان شما

Best Programmer
جمعه 25 اردیبهشت 1383, 01:54 صبح
:خیلی متعجب:
بابا دیگه فرمت دیسکت که اسونه حتی سورسش رو هم گذاشتم اینجا.
ماشین حساب خوبه؟؟؟ :wink: .عزیز لطفا دیگر به این عنوان ادامه نده چون بی فایده هست. سوال میخواهی از فکر مبارک خودت کمک بگیر و الکی وقت خودت را تلف نکن . البته خیلی هم به اسمبلی نچسب .

HamidSh
شنبه 26 اردیبهشت 1383, 01:54 صبح
اولا از اینکه هر بار جوابمو دادی ممنون

دوما منم به همین نتیجه رسیدم که دیگه ادامه ندم

سوما اگه فکرم کار میکرد از کسی کمک نمی خواستم

چهارما سوال آسون بلد نیستی چرا ما را خراب میکنی

پنجما بی خیال دیگه

Spoofed
شنبه 26 اردیبهشت 1383, 09:09 صبح
******* از طرف نویسنده پاک شد.

Best Programmer
یک شنبه 27 اردیبهشت 1383, 01:36 صبح
بابا چرا اینحا اینطوری هست من که حرفی نزدم که اینقدر ناراحت شدید :!: :خیلی متعجب: . من که نمی دونم شما چی بلدید و چی بلد نیستید و همین طور چه قدر میتونید وقت بذارید. دوما من که مدیر نیستم. سوما بعد از مدتی عادت میکنی :wink:

Inprise
یک شنبه 27 اردیبهشت 1383, 02:21 صبح
پست من که فقط حاوی یک شکلک خنده بود چرا حذف شد؟ مطابق کدام قانون سایت؟ ناقض کدام اصل بود؟

- طبق قوانین سایت مدیران حق دارن مطالب "بی ربط" رو حذف کنن . تشخیص بی ربط بودن یا نبودن یک مطب بر عهده مدیر است .

پست اولیه من در این سایت در بخش Php چرا ادیت شد؟ چون گفتم بورلند 2 سال تاخیر داشت؟ خیلی برای شماها سخت است؟ نه؟!

- خیر . چون طعنه آمیز بود .

قبل از اینکه بخواهید *فقط ادای* مدیران سایت های اروپایی را در بیاورید بهتر است کمی به فکر محتوا هم باشید

- خدا کنه یه روز از لحاظ محتوا هم به فرومهای غربی برسیم ( ایضا" خدا کنه یه روز برنامه نویسان دات نتی که با شنیدن یکی دو تا "استاد" خودشون رو گم کردن ، بتونن درک کنن با تغییر آیدی ، فحاشی به یکی مثل من و ... راه به جائی نخواهند برد ! جاشون تو کوچه پس کوچه های همون دانشگاه علم و صنعت است و نه بیش )

واقعا در این چند وقتی که در این سایت بودم *یخ زدم*. بجز اخبار خاله زنگ بازی کار مفید دیگری هم انجام دادی در این چند وقت؟ یا فقط به فکر سانسور هستی....

- میدونی ؟ وقتی اون دوست پینکفلویدشمون میگه We Need No Education منظورش اینه که ، آدمها اگر منصف باشن ، چنان به رفع نقاط ضعف خودشون مشغول میشن که به نقاط ضعف دیگران نخواهند رسید ! پینکفلوید گوش بده اخوی !

بعد التحریر : اگر فکر میکنی چیزی برای ارائه داری ( که یه زمانی تو قد و قوارهء خودت داشتی ) بهتره بجای "دعوی ارشاد" ، یه حرکتی بکنی ! ( طبیعی است منظورم از حرکت فرستادن علامت هائی مثل : (:D) نیست ، مثل پست قبلیت ) اگرم فکر میکنی حرف خاصی نداری و نداریم و ندارم ، بهتره عطای اینجا رو به لقاش ببخشی ! فی المجموع امیدوارم هیچکدوممون مصداق این شعر نباشم :

این جاهلان که "دعوی ارشاد" میکنن
در خرقه شان به غیر "منم" تحفه ای میاب

تو هم خوش باشی :)

--

مهندس ! باور کن خیلی بی ارزش تر از اونه که بخاطرش خودت رو اذیت کنی ! :wink: مهم اینه که آدم بدونه برای چی اینجاست .

Inprise
یک شنبه 27 اردیبهشت 1383, 02:31 صبح
ایها الناس سلام علیکم

یه نفر باحال و با مرام کار بیست میخوام که برام یه سری سوال توپ اسمبلی بفرسته

آره قربونش :D

البته موضوع جدیه (حالا من به شوخی نوشتم شما جدی نگیرین :roll:)

دوست عزیز ،

سوالهای به درد بخور رو میتونی احتمالا" تو صفحات وب دپارتمانهای کامپیوتر و برق دانشگاهها پیدا کنی . بهتره روی این کلید واژه ها به همراه اسمبلی جستجوت رو محدود کنی . مثلا :

http://wizard.ucc.ie:8103/cs5056/docs

موفق باشی

Best Programmer
دوشنبه 28 اردیبهشت 1383, 02:19 صبح
سلام اقای اینپرایز عزیز.
دوست عزیز من نه خسومت (اگر اشتباه ننوشته باشم :P ) شخصی با شما دارم نه با دیگر دوستان ولی :

طبق قوانین سایت مدیران حق دارن مطالب "بی ربط" رو حذف کنن . تشخیص بی ربط بودن یا نبودن یک مطب بر عهده مدیر است .
این قبول که حذف بشود ولی خیلی هم سخت گیر نباشید برخی دوست دارند ادای حضوری کرده باشند شمام دیگه تو ذوقشون نزنید لطفا. البته من کوچکتر از اونم که بخواهم حرفی بزنم و اصاعه ادب بکنم. ولی بعد از مدتی با مطالعه مطالب و مقالات اراپه شده در فروم هوای فروم رو تشخیص میدهند و کمی هم اگر دوست داشته باشند حرفی بزنند مجبورند بروند مطالعه داشته باشند. :wink:

خدا کنه یه روز از لحاظ محتوا هم به فرومهای غربی برسیم
کاملا این را قبول دارم ولی ما ایرانی ها یک مشکل اساسی دارم . ان هم این هست که وقتی چیزی یاد میگیریم و کمی هندوانه زیر بغل خود میبینیم دیگر کمتر سوال میکنیم تا از اون هندوانه ها کم نشه :wink: . بنظر من این بیشترین دلیلی هست که عامل رکود فروم شده است. و از طرفی دیگر اغلب جواب ها به انگلیسی هست و کمتر کسی دوست دارند ان ها ترجمه کنند و در فروم قرار دهند (بجز شما) .مثلا خودم که چندان حوصله ترجمه مطالب مفید برای فروم نداشته و اغلب به همان زبای اصلی قرار میدهم.

خیر . چون طعنه آمیز بود .
البته این فروم تنها فرومی نیست که من در ان هستم و در فروم های خارجی چندان نسبت به یک زبان خاص حساس نیستند و افراد ازادانه به ارایه افکار خود می پردازند حتی اگر برای حرفهای خود دلیل واقعی هم نداشته باشند.

ارادتمندیم استاد اینپرایز. آقا اگه میشه سنتون رو هم بگید تا مام کمی امیدوار بشیم و روز شماری کنیم تا کی به سطح اطلاعات شما میرسیم :oops: