PDA

View Full Version : انتقال فایل از طریق خط تلفن

as13851365
سه شنبه 13 شهریور 1386, 08:54 صبح
می خوام برنامه ای بنویسم که یک فایل را از طریق خط تلفن به یک کامپیوتر دیگری ارسال کنه !

من یک کامپیوتر را به خط تلفن وصل کنم و شماره تلفن این خط را در برنامه قرار بدم و در برنامه خود کزینه ای برای انتقال داده را داشته باشم

به این صورت که کاربران وقتی فایلی را انتخاب کردن با زدن این کزینه با استفاده از خط تلفن ( بدون اینترنت ) این فایل را برای کامپیوتر اصلی ارسال کند

می خوام کاری کنم که برنامه بدون این که با اینترنت کاری داشته باشه بتونه تنها با استفاده از خط تلفن فایلی را برای کامپیوتر اصلی ارسال کنه

تقریبا این برنامه شبیه برنامه HyperTerminal ویندوز است

اگر کسی در این باره چیزی می دونه خواهشا کمکم کنه خیلی ممنون می شم
لازم به ذکر است که هر کامپیوتری که بخواهد فایلی را برای کامپیوتر اصلی ارسال کنه فقط کافی است که خط تلفن را به مودم وصل کنه بعد کزینه ارسال را بزنه

و مودم شروع به شماره گیری خطی کنه که به کامپیوتر اصلی وصل است و بعد از تائید کامپیوتر اصلی اقدام به انتقال فایل بکنه و کامپیوتر اصلی این فایل را پس از دریافت کردن ذخیره کنه

Saeid59_m
سه شنبه 13 شهریور 1386, 08:59 صبح
KDTele رو جستجو کن .

hr110
سه شنبه 13 شهریور 1386, 11:17 صبح
یکی از مثالهای KDTELE دقیقاً برای این منظور ایجاد شده است.

as13851365
سه شنبه 13 شهریور 1386, 12:43 عصر
خوب من برای این که از کامپوننت KDTELE استفاده کنم به مودم خاصی نیاز دارم یا نه ؟

mzjahromi
سه شنبه 13 شهریور 1386, 13:17 عصر
بله مودمتون باید Voice رو ساپورت کنه
در این مورد تجربه های دوستان توسایت هست
جستجو کنید اطلاعات خوبی به دست میارید

Saeid59_m
چهارشنبه 14 شهریور 1386, 08:09 صبح
بله مودمتون باید Voice رو ساپورت کنه
در این مورد تجربه های دوستان توسایت هست
جستجو کنید اطلاعات خوبی به دست میارید
برای این مورد نیازی به Voice نیست . مودم ها می توانند سه حالت Data , Fax , Voice را پشتیبانی کنند . برای انتقال اطلاعات مودم در حالت Data قرار می گیرد برای همین نیاز به Voice در این مورد وجود ندارد .