PDA

View Full Version : قفل نرم افزاری

MFCGalaxy
پنج شنبه 24 اردیبهشت 1383, 07:25 صبح
سلام......
سه - چهار تا CD دارم که میخوام روشون قفل نرم افزاری بذارم ....

:?: کسی از شما چنین کاری را انجام میده ؟ خرجش چقدر است ؟

:?: توی بازار چیزی سراغ ندارین ؟ قیمت اون چنده ؟

hyrbod
یک شنبه 27 اردیبهشت 1383, 08:58 صبح
فکر کنم با وضع موجود باید قیدش رو بزنی !!
ولی یه جا سراغ دارم. آتین (باید بگی قفل Cd میخواهی...) ولی بازهم بگم که با افزایش سرعت پردازنده ها و ورود نرم افزارهای جدید قفل روی CD داره به فنا میره....

ali_abbasi22145
یک شنبه 03 خرداد 1383, 13:38 عصر
اگر روی فایل exe , setupباشد exe protecterانجام می دهد

MFCGalaxy
یک شنبه 03 خرداد 1383, 13:44 عصر
نه ... ebook هستند ....

Mahdi_S_T
یک شنبه 03 خرداد 1383, 17:29 عصر
آقای کرامتی جدیدا قفلی را عرضه نمودند که خیلی هم تعریف شده به سایت نوین مدیا مراجعه کن

orion188
دوشنبه 23 آذر 1383, 15:42 عصر
آقا قضیه این exe protector چیه؟

Delphi KDE
سه شنبه 24 آذر 1383, 02:27 صبح
نه ... ebook هستند

چون E-Book است از هر نوع قفلی نمیتونی استفاده کنی
یه راه استفاده از Dummy فایل ها هست که با استفاده از نرم افزار های مختلفی میتونی حجم Ebook ها رو 2 GB کنی تا تا حدی جلوی کپی کردن کاربران رو بگیری البته این نوع فایلها رو هم میشه کپی کرد ولی برای کاربران ناشی بد نیست

پیشنهاد میکنم از ترکیب چند قفل استفاده کنی به جای یک قفل

موفق باشی :wise2:

MM_Mofidi
سه شنبه 24 آذر 1383, 15:24 عصر
e-book ها رو zip کن(رمزدار) بعد با یک برنامه exe که خودت مینویسی باز کن و نمایش بده یا به فایل exe متصلشون کن.بعد روی برنامه ات قفل بزار

Delphi KDE
چهارشنبه 25 آذر 1383, 02:48 صبح
e-book ها رو zip کن(رمزدار) بعد با یک برنامه exe که خودت مینویسی باز کن و نمایش بده یا به فایل exe متصلشون کن.بعد روی برنامه ات قفل بزار

با این روش که شما فرمودد کافیه فقط یک نفر سی دی اصلی رو تهیه کنه بعد وقتی فایلهای رمزگذاری شده باز شد اونا رو توی یک سی دی دیگه کپی کنه (حالا بدون Autorun)

MM_Mofidi
چهارشنبه 25 آذر 1383, 12:11 عصر
مشروط به اینکه بعد از extract بقایای آن را باقی بگذاری و مستقیم در حافظه load نکنی.حرف شما(Delphi KDE) درست است

_alish_
چهارشنبه 25 آذر 1383, 12:48 عصر
آقا بابک یک روش ساده
1- ابتدا از طریق یک برنامه فایلهای PDF یا هر چی دیگه ای که داری را Encrypt کن ( یا روشهای دیگه که من در سی دی برنامه نویس دیده ام)
2-یک برنامه کو چک دیگه بنویس و در سی دی قرار بده تا کاربران از طریق آن بتوانند فایلها را باز کنند
3- از طریق برنامه ات فایلها را Decrypt کنید (تبدیل دوباره به فایل Pdf صحیح) و هنگام باز کردن از طریق برنامه (Activex Pdf) طوری آنها را باز کن که فرد نتواند فایل Pdf ایجاد شده را کپی ، و یا دوباره باز کند.(آقای کرامتی کدی در این زمینه در تاپیکها ارائه داده)
4 - در هنگام بستن برنامه Pdf را حذف کن

عیب این روش این است که کاربر در هنگامیکه Pdf از طریق برنامه شما باز است کامپیوتر را بدون شاتدان خاموش کند :گیج:
اگر کسی کامپوننتی یا راهی برای باز کردن فایل البته pdf از طریق Stream داشته باشد مشکل خاموش شدن کامپوتر هم حل می شه

robochoo
پنج شنبه 26 آذر 1383, 18:58 عصر
من قفل سخت افزاری روی نرم افزار ها می زارم
اگه خواستی تماس بگیر 03232253466