PDA

View Full Version : کتاب آموزشی کامپوننت Fast Report

babak869
سه شنبه 13 شهریور 1386, 20:27 عصر
با سلام و احترام :

بالاخره پس از گذشت مدتها و با وجود گرفتاریهای فراوان بنده با کمک خداوند متعال کتاب الکترونیکی آموزشی کامپوننت Fast Report آماده شد . از اینکه دوستان عزیزم این مدت منتظر ماندند بسیار عذرخواهی میکنم .

از کلیه دوستانی که در این مدت هم بنده را کمک و راهنمایی کردند تا این کتاب بصورت کامل و جامع درآید بینهایت سپاسگزارم .

امید اینکه این کتاب آموزشی برای دوستان مفید واقع شود .

کتاب الکترونیکی آموزش فست ریپورت رو میتونید از آدرس زیر دریافت نمایید :

http://www.Delphi-Magic.com/source.php

در بخشهای مختلف آموزش از مثالهای مختلفی استفاده شده است که همگی در پوشه ای بنام Samples جمع آوری شده و میتوانید مثالها رو از آدرس زیر دریافت نمایید :

در ضمن مثالها و خود کتاب آموزشی هم به تایید کمپانی Fast Report رسیده و تا چند روز آینده میتونید اونو از خود سایت فست ریپورت هم دانلود کنید .

نکته :

کلیه مثالهای موجود در کتاب با استفاده از نسخه 4.3 کامپوننت Fast Report Proffesional تهیه و کامپایل شده است . دوستانی که از نسخه های قدیمیتر استفاده میکنند میبایست نسخه کامپوننت خود را ارتقا دهند . (http://www.Delphi-Magic.com)

لطفا کاستی ها و نواقص کتاب را سریعا به بنده گزارش نمایید تا اصلاح شده و سریعا در همان آدرس فوق آپلود کنم .

اکیدا خواهشمندم لطفا فقط از دگمه تشکر استفاده نمایید (با عرض پوزش )

درصورت بروز هر گونه مشکلی با بنده تماس بگیرید :

پست الکترونیک : info@Delphi-Magic.com

موفق و پاینده باشید .

Mahdi_S_T
پنج شنبه 15 شهریور 1386, 12:07 عصر
اگه نحوه استفاده توابع تعریفی در دلفی و ارسال پارامترها و نیز استفاده از اون توابع در FR را هم آموزش میدادید خیلی کاملتر میشد

babak869
پنج شنبه 15 شهریور 1386, 16:38 عصر
اگه نحوه استفاده توابع تعریفی در دلفی و ارسال پارامترها و نیز استفاده از اون توابع در FR را هم آموزش میدادید خیلی کاملتر میشد

دوست عزیز :
اگه شما یه بار دیگه کتاب آموزشی رو بهمراه مثالها با دقت مطالعه کنید جواب سوالتون رو پیدا میکنید . فقط دو بخش از کتاب به نحوه استفاده از توابع و ارسال پارامتر اختصاص داده شده

موفق باشید

دنیای دلفی
جمعه 16 شهریور 1386, 12:09 عصر
پهنای بایند پرشین گیگ شما به اتمام رسید لطفا در فضای دیگری آدرس بدهید

moohssenn
جمعه 16 شهریور 1386, 16:42 عصر

منم از دیروز هر کاری میکنم نمیتونم فایلهارو بگیرم . لطفا جای دیگه ای آپلود کنید

babak869
شنبه 17 شهریور 1386, 12:09 عصر

سلام
خیر پهنای باند اکانت بنده تموم نشده بلکه شما زمانی اقدام به دانلود برنامه ها کردید که پهنای باند سرور پرشین گیگ فول بوده . البته به روی چشم من برنامه ها رو روی یه سرور دیگه هم آپلود میکنم
موفق باشید

kheyri
یک شنبه 18 شهریور 1386, 15:22 عصر
سلام جناب احدی
خیلی ممنون که بالاخره آموزش FR رو به انجام رسوندید. متاسفانه امکان دریافت فایلهای آموزشی وجود نداره. اگه ممکنه در سایت دیگه ای مثل سایت خودتون آپلود بفرمائید.
ممنون

Valadi
یک شنبه 18 شهریور 1386, 16:19 عصر
جناب آقای احدی دوستم خوبم
اگر امکان داره در سایت خودتان آپ لود کنید و لینک آن را در همین سایت قرار بدید تا دیگران عزیزان مشکلی از این قبیل نداشته باشند
از این هم خدمات شما ممنونم
موفق و پایدار باشی

babak869
یک شنبه 18 شهریور 1386, 16:27 عصر
با عرض پوزش از دوستان محترم
فایلها مجددا در یه سرور دیگه آپلود شد . اگه مشکلی داشتید بفرمایید تا مجددا روی سرور سومی هم بزارم

با تشکر از توجهتون

Valadi
یک شنبه 18 شهریور 1386, 16:33 عصر
جناب آقای احدی

فایلها مجددا در یه سرور دیگه آپلود شد
پس آدرس ؟؟؟؟؟؟

با تشکر

babak869
یک شنبه 18 شهریور 1386, 16:38 عصر
جناب آقای احدی

پس آدرس ؟؟؟؟؟؟

با تشکر

سلام جناب ولدی عزیز
به لینکها دقت کنید . هر فایل در دو آدرس مجزا آپلود شده
موفق باشید

Sandbad
چهارشنبه 04 اردیبهشت 1387, 00:29 صبح
http://www.Delphi-Magic.com/source.php
یه h اضافه بود.

ihpled
دوشنبه 16 اردیبهشت 1387, 10:14 صبح
پیشنهاد می کنم این کتاب را حتما دانلود کنید

کتابی کامل جهت آموزش Fast Report (البته به زبان انگلیسی ولی با عکس و واضح)

دانلود کتاب (http://www.trim.com.au/documents/FastReport%20Studio%20User%20Manual.pdf)

hamed322
پنج شنبه 10 مرداد 1387, 00:11 صبح
سلام بر همگی
کسی می تونه کمکم کنه !
من می خوام توی دلفی با Fast Report گزارش تهیه کنم.ولی می خوام گزارش هایی که طراحی می کنم این امکان را داشته باشه که کاربر بتونه آن را تغییر بده و ذخیره کنه و همچنین بتونه گزارش هایی که ذخیره کرده را باز کنه؟(اگر کتابی در این زمینه هست لینک دانلودش را بذارید)
متشکرم

dkhatibi
پنج شنبه 10 مرداد 1387, 10:57 صبح
سوالتان مربوط به این قسمت نمی شه! خود FR امکان ویریاش را دارد . کافیه روی آیکن ویرایش در بالای صفحه کلیک کنید.