PDA

View Full Version : Export To Pdf

atiyeh
چهارشنبه 14 شهریور 1386, 14:01 عصر
سلام من در گزارشم یک Image Button گذاشتم و گفتم که براساس انتخابی که میشه به صورت pdf و یا html و ... export بگیره
از متد Export to Disk استفاده کردم ولی Error میده به این شرح :

Invalid report file path.

Description: An unhandled exception occurred during the execution of the current web request. Please review the stack trace for more information about the error and where it originated in the code.

Exception Details: CrystalDecisions.CrystalReports.Engine.LoadSaveRep ortException: Invalid report file path.

میشه بگید چیکار باید بکنم؟

sm
شنبه 17 شهریور 1386, 07:52 صبح
شما به این شکل نمیتونین بگین که Export To Disk.
باید محل اونو هم مشخص کنین

r.ExportToDisk(CrystalDecisions.[Shared].ExportFormatType.WordForWindows, "c:\aaa.doc")

با این کار گزارش در درایو C و با نام aaa.doc ذخیره میشه.
شما میتونین مسیر رو از کاربر بگیرین و بهش رد کنین.

موفق باشید

atiyeh
یک شنبه 18 شهریور 1386, 16:32 عصر
من مسیر میدم که کجا ذخیره کنه روی سیستم خودم هم این پروژه درست کار می کنه اما وقتی میبرمش روی شبکه و در Root یک سایت قرار می دم و در یک صفحه این گزارش رو صدا می زنم و گزارش load میشه اما وقتی می خوام export بگیرم Error میده.

sm
دوشنبه 19 شهریور 1386, 08:05 صبح
باید Permission های مربوط به اون پوشه رو طوری تنظیم کنین که برنامه به اون دسترسی نوشتن داشته باشه.

موفق باشید

negar2nd
دوشنبه 11 آذر 1387, 09:36 صبح
سلام
ميشه بيشتر در موردpermission ها توضيح بديد.چون منم دقيقا وقتي ميبرم رو سرور اين مشكل رو دارم.
ممنون ميشم دوستان.

kiosksoft
شنبه 16 آذر 1387, 17:46 عصر
دوست عزیز زمانی که در برنامه خود میخواهید پوشه یا فایلی رو تغییر یا ایجاد کنید,iis باید به پوشه یا فایل مورد نظر دسترسی خواندن و نوشتن داشته باشد , فقط هنگام تعیین دسترسی باید دقت لازم را انجام دهید که هر دسترسی نباید بدید که بعدا موجب هک برنامه شود.برای تعیین این دسترسی روی پوشه کلیک راست>properties>Security را انتخاب و به کاربر مورد نظر خود دسترسی مورد نظر را اختصاص دهید.