PDA

View Full Version : سوالی درباره سیستم فروش محصولات برنامه نویس

mehrdad201
چهارشنبه 14 شهریور 1386, 22:10 عصر
سلام
از قبل عذرخواهی می کنم که این پست رو میزنم اما مشکلی دارم.
من چند روز پیش حهت خرید سی دی آموزش asp.net 2 و ایبوک هاش اقدام کردم و وجه مورد نظر رو که 6000 تومن بود به حساب فروشنده سایت واریز کردم.

همون موقع هم فروشنده سایت (آقای کرامتی فر) رو در جریان قرار دادم.
ایشون هم 1 2 روز بعد به من گفتند که در اولین فرصت اقدام میشه.

با اینکه 3-4 روزی هست که مبلغ رو به حساب فروشنده ارسال کرده ام اما هنوز هم این سی دی به دست من نرسیده !؟!؟

شما در توضیح سیستم فروشتون گفته بودید که چنانچه در 3 وز اول هفته خرید صورت بگیره ، 2 شنبه ها محصولات پست میشن. با این فرض فکر می کنم باید سی دی تا حالا میرسید(اگه پست شده باشند) اما امروز 4 شنبه بود و خبری نشد ؟!؟!؟

میشه بگید این سی دی ها از چه شهری پست میشن و برای اینکه به شهرهای شمالی برسند چقدر زمان نیازه ؟!؟! (در حال حاضر من در مازندران هستم)

خواستم از دوستان و مدیران محترم در این مورد بپرسم. چنانچه اطلاعاتی دارند من رو آگاه کنند.

از پاسخگویی دوستان عزیز بی نهایت سپاسگذارم.

Arman_1367
پنج شنبه 15 شهریور 1386, 00:36 صبح
دوست عزیز اول از همه به نظر من شما نباید این تاپیک را ایجاد می کردید. چون آقا کرامتی فرد بسیار محترمی هستند و تمام فعالیتهای ایشان جهت افزایش اطلاعات دوستان بوده و هست.

در ضمن ممکنه ایشون کار داشتند و نرسیدند به سایت سر بزنند و بعد هم نتوانسته اند سی دی را زود پست کنند. شاید سی دی پست شده و شما دریافت نکرده اید و یا این اداره پست هست که در ارسال سی دی تاخیر داشته و هزاران امکان دیگه.

بهتر بود به خود ایشان pm می زدید.

یا حق...

mehrdad201
پنج شنبه 15 شهریور 1386, 01:23 صبح
دوست عزیزم من پی ام زدم.

در ضمن من بیشتر مشکل رو به خودم مربوط میدونستم. گفتم شاید ادرس مشکل دار بوده یا اینکه در فیش بانکی مشکلی وجود داشته.

من اصلا خدایی نکرده قصد نداشتم که خدشه ای به وجهه ایشون وارد کنم. اگه اینطوری فکر می کردم اصلا از ایشون خرید نمی کردم. وجهه سایت برنامه نویس اونقدر بالا هست که اصلا این فکر ها به سرم نیاد.

فقط به این دلیل که دفعه اولمه از سایت خرید می کنم. گفتم شاید نکته ای باشه که دوستان دیگه که تجزبه خرید از سایت رو دارند به من متذکر بشن.

اگه من باعث ناراحتی آقای کرامتی شدم همین جا و در حضور جمع از ایشون عذرخواهی می کنم.

SYNDROME
پنج شنبه 15 شهریور 1386, 11:53 صبح
با سلام
اگر اسم نمی بردید خیلی بهتر بود.(شاید شخص مورد نظر که حتماً انسان محترمی است مشکل داشته و نتوانسته PM شما را چک کند و یا PM شما نرسیده است)
موفق باشید

mehrdad201
پنج شنبه 15 شهریور 1386, 12:30 عصر
دوست عزیز

امروز محصول رسید. من به آقای کرامتی عذر خواهی بدهکارم. همین جا و در حضور جمع از ایشون عذرخواهی می کنم. متاسفانه دسته گلی بود که شرکت محترم پست به آب داده بود....

ایشون به موقع بسته رو پست کرده بودند. اما متاسفانه شرکت پست در انجام کارش سهل
انگاری کرده بودند. (البته این دفعه اولشون نیست)

من خودم واقعا ناراحت شدم. و با مامور شرکت پست هم به خاطر این مساله دعوام شد.

من از آقای کرامتی نهایت عذر خواهی رو دارم و امیدوارم که ایشون از من ناراحت نباشند.