PDA

View Full Version : چاپ با پرینترهای سوزنیEPSON LQ ESC P2 و OLLIVETTI PR 4 SL

jalalpanahi
جمعه 16 شهریور 1386, 12:15 عصر
مدتی که دنبال کار با چاپگر های سوزنی از محیط دلفی بودم که بتونم برای سرعت بخشیدن به چاپها ابزاری رو تولید کنم و خوشبختانه تونستن این کار رو انجام بدم
البته این کامپوننت در چاپگرهای سونی EPSON LQ 300و EPSON LQ 2170,2180و چاپگرهای OLIVETTI PR4 SL که بیشتر برای چاپ نسخه و قبض بدرد میخوره جواب میده

مزیتی که این کامپوننت داره :
چاپ داسی از محیط دلفی
تابعی برای تبدیل کاراکترهای ویندوز به داس (ایران سیستم)
فارسی کردن چاپگر و ....

در مدلهای ذکر شده امکان ارسال چاپ داسی (کاراکترهای ) و فارسی کردن چاپگر تو شبکه امکان نداشتین که با این کامپوننت میتوننین چاپگر رو کنترل ، فارسی و ... رو انجام بدین

mehranFX
جمعه 16 شهریور 1386, 12:23 عصر
مدتی که دنبال کار با چاپگر های سوزنی از محیط دلفی بودم که بتونم برای سرعت بخشیدن به چاپها ابزاری رو تولید کنم و خوشبختانه تونستن این کار رو انجام بدم
البته این کامپوننت در چاپگرهای سونی EPSON LQ 300و EPSON LQ 2170,2180و چاپگرهای OLIVETTI PR4 SL که بیشتر برای چاپ نسخه و قبض بدرد میخوره جواب میده

مزیتی که این کامپوننت داره :
چاپ داسی از محیط دلفی
تابعی برای تبدیل کاراکترهای ویندوز به داس (ایران سیستم)
فارسی کردن چاپگر و ....

در مدلهای ذکر شده امکان ارسال چاپ داسی (کاراکترهای ) و فارسی کردن چاپگر تو شبکه امکان نداشتین که با این کامپوننت میتوننین چاپگر رو کنترل ، فارسی و ... رو انجام بدین

کاری در نوع خودش جالبه اما چیزی که مطرحه این هست که آیا در اینجا شما قصد تبلیغ یا فروش محصول خودتون رو دارید و یا قصد عرضه رایگان آن را . که در هر صورت به نظر این حقیر نوشته شما ناقصه چون در حالت اول باید اطلاعات تماس و قیمت را عنوان می کردید و در حالت دوم هم لینکی به قطعه کد مذکور ! به هر حال امیدوارم در ادامه این بحث هدف شما از آن رو شن تر بشه ! موفق باشی !

jalalpanahi
جمعه 16 شهریور 1386, 12:28 عصر
sample ی در حال تهیه می باشد به محض آماده شدن ارائه میدم

jalalpanahi
جمعه 16 شهریور 1386, 13:12 عصر
دوست عزیز
sample برای تست آماده کردم

C:\Documents and Settings\user\Desktop\FastPrintDOS.zip

jalalpanahi
جمعه 16 شهریور 1386, 13:37 عصر
چاپگرهای سوزنی Epson LQ امکان پرینت داسی از دلفی
با این کامپوننت سرعت چاپ خود را بالا ببرید نگران کار با کاغذهای رولی نباشید چاپ از طریق شبکه کاراکترهای داسی کنترل پرینتر در دستان شماست

siya_kh1983
سه شنبه 04 تیر 1387, 19:25 عصر
باسلام
شما یک کامپوننت برای نوشتن و چاپ کردن در داس دارید و من می خواستم بدونم که چطور می توان آن را گرفت؟

omid_delphi2
چهارشنبه 05 تیر 1387, 08:56 صبح
سلام دوست عزیز
من روی 2180 تست کردم جواب نمیدهد
کاراکترها را مانند وقتی فارسی نشده چاپ میکند

AFTABGARDAN2006
چهارشنبه 05 تیر 1387, 13:22 عصر
سلام دوست عزیز
من روی 2180 تست کردم جواب نمیدهد
کاراکترها را مانند وقتی فارسی نشده چاپ میکند
شما باید قبل از ارسال اطلاعات خود به چاپگر چاپگر رو فارسی کنید معمولا یه دیسکت همراه برنامه هست.البته این برنامه رو دارم اگه پیدا کردم براتون می فرستم

AFTABGARDAN2006
چهارشنبه 05 تیر 1387, 13:22 عصر
راستی از برنامه Sepand هم برای فارسی کردن به سبک ایران سیستم می تونید استفاده کنید

star2563
جمعه 27 دی 1387, 01:11 صبح
سلام دوستان من تازه عضو این سایت شدم تورو خدا به من کمک کنید یک کامپوننت برای
printer olivetti PR4 می خوام روی این سایت توضیحاتی دیدم ولی نتونستم اصل کامپوننت رو دانلود کنم اگه لطف کنید و به آدرس ایمیل زیر بفرستید ازتون خیلی ممنون می شم.
saba.rayaneh@gmail.com (saba.rayaneh@gmail.com)

userdelphi
یک شنبه 11 بهمن 1388, 01:12 صبح
سلام دوستان کسی سورس این کامپوننت رو داره از او دوستی هم که اون مثال رو گذاشته خواهش می کنم سورسشم اگر براش مقدور بذاره بدجوری گرفتار این مزخرف پرینتر شدیم لطف می کنید

chief76
یک شنبه 25 بهمن 1388, 01:10 صبح
دوست عزیز برای فارسی کردن چاپگرهای سوزنیLQ میتونین از فایلهای lqr.com,lqdr.com استفاده کنین.
اگه نیاز داشتین براتون upload می کنم.

aliali20
شنبه 21 اسفند 1389, 22:15 عصر
سلام
با همه این صحبتها هنوز کامپوننتی برای دستور پرینت برای olivetti pr4 sl که درایور نصب ندارد گفته نشد ایا واقعا کسی نمیداند؟لطفا جواب دهید

rasool.r2
دوشنبه 08 تیر 1394, 17:39 عصر
سلام وقت بخير
من مي خوام با چاپگر Olivetti 4 Sl تو ويژوال بيسيک پرينت بزنم
هيچي هم نميدوم از روش کار باهاش

لطفا کامل راهنمايي کنين منو
مرسي دوستان