PDA

View Full Version : ورودی usb

alifromir
شنبه 17 شهریور 1386, 09:45 صبح
سلام
من می خوام در برنامم ارتباط با پورت usb داشته باشم.به این صورت که مثلا به محض اینکه 53h بر روی ورودی usb رفت من در برنامم یک رویدادی را اجرا کنم.خواهشاً حتی در حد یه سر نخ که شده راهنمایی کنید.

Will_Smith
شنبه 17 شهریور 1386, 12:28 عصر
یه کامپوننت برای کار با USBقبلا توی سایت بود
میتونی سرچ کنی

manvaputra
شنبه 17 شهریور 1386, 20:57 عصر
با سلام برای کار با پورت یو اس بی باید اول لونو با استفاده از درایورهایی که زیاد هم هستند تبدیلش کنی به به پورت سریال مجازی بعد هم که دیگه ارتباط با اون کاری نداره کامپوننت زیاد هست در حال حاضر من دارم با zylserialport کار می کنم که فوق العاده قدرتمند من این کامپوننت رو دارم ولی هنوز به قوانین این سایت آشنا نیستم نمی دونم می تونم برات بذارم یا نه!

Will_Smith
شنبه 17 شهریور 1386, 20:59 عصر
اگه میخای بهش بدی میتونی پیغام خصوصی بهش بدی و لینک دانلودش رو بهش بدی

alifromir
یک شنبه 18 شهریور 1386, 10:40 صبح
از راهنماییهای مفید شما کمال تشکر را دارم.manvaputra جان اگه ممکنه لینک درایور و کامپوننتی که خودت باهاش کار می کنی برام پی ام بده.

manvaputra
یک شنبه 18 شهریور 1386, 11:07 صبح
سلام دوست عزیز اگه یه ایمیل بهم بدی برات ایمیل می کنم در مورد درایور هم چشم برات پیدا میکنم چون درایور خودم برای کار با یک سنسور برا همین علاوه بر سریال کردن کارای دیگه هم می کنه که بخاطر هجمش نمیشه ارسالش کرد ولی کامپوننت کم حجم قابل استفاده هم هست چون قانونی تهیه کردم ایمیل بدی در اسرع وقت برات می فرستم

ealvandi
یک شنبه 18 شهریور 1386, 23:20 عصر
با تشکر از شما . فکر نمیکنم که مشکلی با قوانین سایت داشته باشه بلکه جای تشکر فراوان هم داره.
لطفا در صورت امکان لینک دانلودش رو بدید .
با تشکر.

manvaputra
دوشنبه 19 شهریور 1386, 00:29 صبح
با سلام خدمت دوست عزیزealvandi (http://barnamenevis.org/forum/member.php?u=26055) کامپوننتو براتون فرستادم فقط خواهشم اینه که تو هیچ سایت عمومی نذارین چون طبق قوانین خرید من حق گذاشتن اینو توی سایت های عمومی ندارم هر کی هم خواست براش میل کنید با تشکر

alifromir
دوشنبه 09 مهر 1386, 12:01 عصر
سلام
manvaputra جان میشه در مورد تبدیل یو اس بی به پورت سریال مجازی و درایوری که برای این کار وجود داره من را راهنمایی کنی؟

Hadizadeh
دوشنبه 09 مهر 1386, 13:05 عصر
من قبلن تو توابع مربوط به HDClass اینو دیده بودم. اونلی گوگل

manvaputra
پنج شنبه 12 مهر 1386, 14:51 عصر
دوستان عزیز لینک دانلود رو براتون ایمیل کردم