PDA

View Full Version : خطای ASP USER در اتصال به بانک ASP.NET ?

merlin_vista
شنبه 17 شهریور 1386, 10:37 صبح
با سلام : من در اتصال به بانک اطلاعاتی SQL و نمایش اطلاعا تآن در دیتاگرید این خطا را دارم که مربوط به کاربر ASP میباشد که آن را من قابلاً ایجاد کرده ام ولی باز هم ایراد میگیره ! من از ویژوال استادیو 2005 استفاده میکنم و SQL SERVER 2000 !!!‌عکس این خطا را هم ضمیمه پست کردم !!‌ :عصبانی++:

rtech
شنبه 17 شهریور 1386, 10:56 صبح
دوست عزیز این ارور چه ربطی به SQL Server و کاربر داره ؟!!! عبارت زیر را به Web.config اضافه کنید و بعد دوباره برنامه را اجرا کنید و خطایی را که میگیرید اینجا بزارید :

<system.web>
<compilation debug="true">
</system.web>

merlin_vista
شنبه 17 شهریور 1386, 15:43 عصر
دوست عزیز این ارور چه ربطی به SQL Server و کاربر داره ؟!!! عبارت زیر را به Web.config اضافه کنید و بعد دوباره برنامه را اجرا کنید و خطایی را که میگیرید اینجا بزارید :

<system.web>
</system.web>

میشه بگید باید دقیقاً چه کار کنم من !! این کد را باید کجا بگزارم

ممنون از کمک شما ! :بوس:

rtech
شنبه 17 شهریور 1386, 17:20 عصر
دوست عزیز در پروژه ای که ساخته اید یک فایل web.config وجود دارد اگر solution Explorer را باز کنید میتونید پیداش کنید ، روی این فایل دوباره کلیک کنید و سپس خط <system.web> را پیدا کنید و بعد از این خط کد زیر را وارد کنید :

با این کار پس از اجرای مجدد برنامه متن کامل خطا به شما نمایش داده میشود که شما باید لطف کنید این خطا را مثل دفعه قبل که عکس گرفته بودید برامون اینجا بزارید تا بفهمیم خطای شما برای چی بوده .

merlin_vista
شنبه 17 شهریور 1386, 17:34 عصر
دوست عزیز در پروژه ای که ساخته اید یک فایل web.config وجود دارد اگر solution Explorer را باز کنید میتونید پیداش کنید ، روی این فایل دوباره کلیک کنید و سپس خط <system.web> را پیدا کنید و بعد از این خط کد زیر را وارد کنید :

با این کار پس از اجرای مجدد برنامه متن کامل خطا به شما نمایش داده میشود که شما باید لطف کنید این خطا را مثل دفعه قبل که عکس گرفته بودید برامون اینجا بزارید تا بفهمیم خطای شما برای چی بوده .

آقا من وقتی عبارت :

ولی وقتی F6 را میزنم Sucsed نمیدهد و چند تا خطا میگیزه و اصلاً صفحه لود نمیشه !! میشه راهنمایی کنید !

rtech
شنبه 17 شهریور 1386, 20:50 عصر
دوست عزیز لطفا فایل web.config خودتون رو اینجا بزارین تا من درستش کنم براتون دوباره آپلود کنم .

merlin_vista
یک شنبه 18 شهریور 1386, 07:50 صبح
بفرمائید این هم پروژه من اگه زحمت بکشید و درست کنید ممنون میشم !!! :چشمک:

rtech
یک شنبه 18 شهریور 1386, 10:05 صبح
این هم پروژه شما : ( ولی سعی کنید یک مطالعه ای در مورد ASp.net بکنید تا از این مشکلات جزئی نداشته باشید )

merlin_vista
یک شنبه 18 شهریور 1386, 12:30 عصر
سلام آقا از این که به یه تازه وارد کمک کردید ممننون ! در مورد این که گفتید من باید چندتا مطلب در مورد ASP>NET f بگیرم و بخونم باید بگم که با اجازه شما من کلاس میرم ولی آونجا هرچی چیز درست میکنیم خطا نمیگیره و به راحتی کار میدهد ولی اینجا تو منزل هرچی درست میکنیم با همان کدها خطا میگیره این خطا که تصویر آن را در زیر گذاشتم اعصاب من را خورد کرده است ، چون ما دقیقاً همین کد را در کلاس که مینویسیم درست کار میکنه ولی اینجا نه :عصبانی++:

باز هم از زحمت شما تشکر میکنم !!‌

rtech
یک شنبه 18 شهریور 1386, 13:58 عصر
خوب دیتابیس و کانکشی که اونا استفاده میکنن فرق داره و از قبل همه تنظیمات به خوبی انجام شده ، شما به جای استفاده از اسم کامپیوتر از Local استفاده کنید ببینید مشکلتون حل میشه یا نه و آیا شما از sql server 2000 استفاده میکنید یا 2005 .