PDA

View Full Version : گزارش چند ستونی راست به چپ

smakhavan
شنبه 17 شهریور 1386, 15:26 عصر
سلام خدمت همه اساتید
می خواستم ببینم چه طور میشه توی fast report گزارش چند ستونی به صورت راست به چپ داشت؟ یعنی اولین ستون از سمت راست پر بشه نه از چپ
به طور طبیعی گزارش به صورت چپ به راست است اما من میخواهم مثل عکس زیر باشه (یعنی از راست شروع کنه به پر کردن ستونها)
کسی میدونه راه حل این مشکل چیه؟
به عنوان مثال هم یک عکس از یک گزارش سه ستونی هم ضمیمه کرده ام که حالت صحیح و نادرست راست به چپ را نشون میده.
اگر هم fast report از عهده این مشکل برنمیاد گزارش سازی وجود داره که این مشکل را نداشته باشه؟
لطفا نفرمایید جستجو کن چون تمام تاپیک ها را خوانده ام و چیزی که بدرد مشکل من بخوره پیدا نکردم. نمیخواهم که به صورت دستی دیتابیس را دو قسمت کنم و از این حرفا.
ممنون!

Will_Smith
شنبه 17 شهریور 1386, 18:10 عصر
شما این گزارش رو چطوری درست کردید؟
اگه چند تا Master Band گذاشتی خب جاشون رو عوض کن

smakhavan
یک شنبه 18 شهریور 1386, 10:13 صبح
در بخش تنظیمات صفحه می توان گزارش را به صورت چند ستونی تعریف کرد، درست مانند word اما کاری که نمیشود کرد راست به چپ کردن ستونهاست.

Will_Smith
یک شنبه 18 شهریور 1386, 11:18 صبح
ببین میتونی با موقعیت یه کاریش بکنی مثلا الان موقعیت 0 7 14 هست اونو تغییر بده به 14 7 0

smakhavan
دوشنبه 19 شهریور 1386, 08:53 صبح
نه عزیز! این طوری نمیشه.
نمی دونم آقایان کشاورز، سرباززاده، احدی و سایر اساتید به این مشکل برخورد کرده اند و راهی براش دارند یانه!؟
یا اینکه گزارش ساز دیگه ای هست که این مشکل را نداشته باشه؟

smakhavan
چهارشنبه 04 مهر 1386, 10:29 صبح
کسی نبود جواب این سوال را بده
اگه نمیشه و هیچ راهی برای این کار وجود نداره بگین من هم زیاد نگردم.
توی چند تا گزارش گیر که من گشتم نتونستم راهی پیدا کنم، اگه کسی چیزی سراغ داره یه اسمی چیزی ببره.
ممنون از همه

Mohammad_Mnt
چهارشنبه 04 مهر 1386, 16:21 عصر
RightToLeft خوده صفحه‌ی گزارش را تنظیم کرده‌اید ؟

فرزاد دلفی باز
پنج شنبه 05 مهر 1386, 00:10 صبح
من بخاطر این مشکل که شما باهاش برخورد کردیداید از کوئیک ریپورت به فست ریپورت تغییر گزارش ساز دادام ولی این مورد حل نشد. این مشکل در قسمت DBCross فست هم وجود داره و احتمالا کاریش نمیشه کرد و همه رو از چپ به راست میچینه.......

smakhavan
شنبه 07 مهر 1386, 07:49 صبح
هیچ گزارش ساز دیگری هم سراغ ندارین که این مشکل را نداشته باشه. یعنی فارسی را درست ساپورت کنه!؟

champion
یک شنبه 08 مهر 1386, 23:54 عصر
دوست عزیز فست ریپورت سورس هم داره البته اسون نیست ولی خب تغییر توی کامپوننتش هم یک راه حل هست بد نیست بهش فکر کنی من برای فارسی کردن کل منوها و پیغامهای فست ریپورت 3 این کار رو انجام دادم منظورم تغییر توی کامپوننت هست .

smakhavan
دوشنبه 09 مهر 1386, 13:41 عصر
ولی خب تغییر توی کامپوننتش هم یک راه حل هست

ممنون. به این گزینه فکر کرده بودم ولی میخواستم ببینم کسی از دوستان این کار را قبلا انجام داده یا نه؟

szabeh
دوشنبه 09 مهر 1386, 13:58 عصر
دوست عزیز فست ریپورت سورس هم داره البته اسون نیست ولی خب تغییر توی کامپوننتش هم یک راه حل هست بد نیست بهش فکر کنی من برای فارسی کردن کل منوها و پیغامهای فست ریپورت 3 این کار رو انجام دادم منظورم تغییر توی کامپوننت هست .
دوست عزیز از نسخه 3 به بعد فست ریپورت خودش منوی فارسی هم داره نیازی به دستکاری نیست اگر خواستی بگو روشش را هم بگم.

smakhavan
سه شنبه 10 مهر 1386, 14:49 عصر
دوست عزیز از نسخه 3 به بعد فست ریپورت خودش منوی فارسی هم داره نیازی به دستکاری نیست اگر خواستی بگو روشش را هم بگم.

با تشکر. اگه منظورتون فارسی کردن ظاهر کریستال ریپورت هست که این کار را خودم هم کرده‌ام
اگه به تصویر ضمیمه توی پست 3 (http://barnamenevis.org/forum/showpost.php?p=392062&postcount=3) توجه کنید میبیند که صفحه فارسی هست. اما باز هم این مشکل برای ستونهای راست به چپ وجود دارد. اگه منظورتون چیز دیگه‌ایه خوشحال میشم بدونم راهش چیه.

smakhavan
شنبه 28 مهر 1386, 08:51 صبح
کسی جوابی برای این مشکل نداره!!!؟