PDA

View Full Version : نیاز مبرم به راهنمائی !

hrhaydari
دوشنبه 19 شهریور 1386, 06:28 صبح
با سلام به همگی !
من سه تا سوال دارم ؛ ممنون میشم اگه راهنمائیم کنید .
---------------------------------------------------------------------------------------------------
1-من دو تا فرم دارم که توی یکی از اونها یک Grid هست به همراه تعدادی سطر و ستون ؛ و توی اون یکی ، یک Textbox. می خواستم یک عددی رو توی اون Textbox وارد کنم و بعد ، این عدد رو با دونه دونه سطرهای یکی از ستون های اون Grid مقایسه کنم . هر وقت که با هم برابر شدند ، فرمی که حاوی Textbox هست بسته بشه و اون سطری از Grid که با عدد وارد شده در Textbox برابر بود ، انتخاب بشه (های لایت بشه )
----------------------------------------------------------------------------------------------------
2-من به چه طریقی می تونم این متد رو صدا بزنم ؟ یعنی با آرگومانهای اون چی کار کنم ؟ چه مقداری رو باید به اونها پاس کنم ؟ یا اصلا بهتر بگم ، آرگومان sender و e به چه معنی هستند و چی کار میکنن ؟
private void CmdView_Click(object sender, EventArgs e)
----------------------------------------------------------------------------------------------------
3-چه جوری می شه مثل VB به Object ها و کنترل ها و مقدار های اونا توی فرم های دیگه دسترسی داشت ؟

از رهنمائی همگی سپاسگزارم .

:متفکر:

omid_Ahmadi
دوشنبه 19 شهریور 1386, 07:35 صبح
دوست عزیز به سایت برنامه نویس خوش آمدید
اما قبل از فعالیت در این سایت بهتره قوانین اون رو مطالعه کرده و سعی کنید اونها رو رعایت کنید.
قوانینی که در این تاپیک شما نقض کردید:
1. عنوان نامناسب تاپیک
2. پرسیدن بیش از یک سوال در یک تاپیک
3. عدم جستجوی تالار برای پیدا کردن جواب، قبل از پرسیدن سوال

این تاپیک قفل میشه، شما هم می تونید با رعایت این موارد، سوالها رو در تایپکهای جدید بپرسید (البته بعد از جستجو).
موفق باشید.