PDA

View Full Version : نمایش فایل PDF با اینتراوب

spicirmkh
سه شنبه 20 شهریور 1386, 17:26 عصر
سلام دوستان

من توی برنامه برای نمایش فایل pdf از ActiveX استفاده می کردم که فایل pdf نمایش می داد

حال می خواهم این فایل pdf توی intraweb 9 نمایش بدهد نه توی برنامه اکروبات
بدلیل اینکه می خواهم خاصیت print و save نداشته باشد

با تشکر

vcldeveloper
سه شنبه 20 شهریور 1386, 21:27 عصر
فکر کنم قبلا هم شما یا یکی از کاربران این سوال را پرسیدید و آقای کوشا سوال را دادند. اینکه فایل PDF شما امکانی مثل print نداشته باشه را می تونید در هنگام ایجاد فایل PDF براش تنظیم کنید. در هر حال باید کاربر برنامه ایی برای باز کردن فایل PDF در سیستم خودش داشته باشه که شما بتونید فایل PDF را نمایش بدید، غیر از آمکه بخواید در سمت سرور فایل را به فرمت دیگه ایی تبدیل کنید و به کاربر نمایش بدید. مثلا گوگل به کاربر امکان تبدیل فایل PDF به HTML و نمایش آن در مرورگر را می دهد.

spicirmkh
چهارشنبه 21 شهریور 1386, 13:12 عصر
استاد گرامی آقای کشاورز
سلام

من برنامه دارم توی اینتراوب که روی بانک جستجو می کند (بیش از 10000 رکور ) که هر رکود شامل یک فایل PDF ( یعنی 10000 فایل pdf)

برنامه فایل pdf نمایش می دهد اما می خواهم قبل نمایش خاصیت save و print توی IE بگیرم ( چون 2 جا می شود پرینت گرفت یک توی محیط acrobat و هم توی IE )

آیا می شود قبل نشان دادن فایل pdf بر رویش خاصیت save و print گرفت و بعد نمایش دهد

با تشکر

vcldeveloper
پنج شنبه 22 شهریور 1386, 00:17 صبح
آیا می شود قبل نشان دادن فایل pdf بر رویش خاصیت save و print گرفت و بعد نمایش دهد
می تونید امکان Print و عملیات هایی مثل انتخاب متن، Copy/Paste و...را در فایل PDF غیرفعال کنید. این امکان در نرم افزار ایجاد کننده فایل PDF باید وجود داشته باشه. مثلا Adobe Acrobat این امکانات را دارد. البته نمیشه فایل Save نشه، چون تا فایلی در سیستم کاربر دانلود نشه، که نمیشه اونو باز کرد.

spicirmkh
پنج شنبه 22 شهریور 1386, 08:45 صبح
می تونید امکان Print و عملیات هایی مثل انتخاب متن، Copy/Paste و...را در فایل PDF غیرفعال کنید. این امکان در نرم افزار ایجاد کننده فایل PDF باید وجود داشته باشه. مثلا Adobe Acrobat این امکانات را دارد. البته نمیشه فایل Save نشه، چون تا فایلی در سیستم کاربر دانلود نشه، که نمیشه اونو باز کرد.

آیا با دستوری و با برنامه بشود یک فایل pdf خاصیت save غیر فعال کرد مثل

savepdf('temp.pdf', false ) ;