PDA

View Full Version : نصب SQL

killer-star
پنج شنبه 22 شهریور 1386, 22:10 عصر
سلام دوستان

من برنامه SQL رو از جایی خریدم اما بعد متوجه شدم که ورژن Enterprise بوده و روی XP نصب نمیشه... در ضمن همون ورژن رو داشت و مغازه ای دیگه نزدیکم نیست ...

از این آدرس SQL Server 2005 Express Edition رو داونلد کردم :

http://go.microsoft.com/fwlink/?linkid=65212

البته این عنوانش این بود : Install Microsoft SQL Server 2005 Express Edition و نمیدونم بقیرو هم باید داون کنم یا نه ...

اینم سایت مربوطش :

http://msdn2.microsoft.com/en-us/express/bb410792.aspx

اما حالا نمیدونم چجوری باید استفاده کنم ... یعنی جایی نداره که بتونم دیتابیس و تیبل بسازم ... لطفا نگید سی دی رو بخر ... در ضمن آیا بنظرتون بهتر نیست اصلا Oracle بگیرم خودم و از شر این مسخره بازیهای ماکروسافت راحت کنم ؟؟؟ ... یا اگر برنامه ای دیگه باید داون کنم که حجمش کمه بفرمایید(برای SQL)

ممنون

rtech
پنج شنبه 22 شهریور 1386, 22:15 عصر
کی گفته روی XP نصب نمیشه ؟ دوست عزیز معمولا sql server 2000 رو بهتره قبل از نصب ویژوال استودیو نصب کنی ( البته فرقی نداره ولی بعضی وقتها مشکل ایجاد میکنه ) اما اگر ویژوال استودیو 2005 باشه که اصلا نباید مشکلی وجود داشته باشه شما چه اروری دریافت کردید ؟
ولی فکر کنم اینو باید تو انجمن sql server مطرح میکردی تا دوستان و مدیران انجمن کمکتون کنن

killer-star
پنج شنبه 22 شهریور 1386, 23:50 عصر
کی گفته روی XP نصب نمیشه ؟ دوست عزیز معمولا sql server 2000 رو بهتره قبل از نصب ویژوال استودیو نصب کنی ( البته فرقی نداره ولی بعضی وقتها مشکل ایجاد میکنه ) اما اگر ویژوال استودیو 2005 باشه که اصلا نباید مشکلی وجود داشته باشه شما چه اروری دریافت کردید ؟
ولی فکر کنم اینو باید تو انجمن sql server مطرح میکردی تا دوستان و مدیران انجمن کمکتون کنن

ممنون بخاطر جواب
دوست عزیز sql server 2005 enterprise تا اونجایی که من خوندم و از چنتا از دوستان پرسیدم فقط و فقط روی ویندوز 2000 سرور میاد ! ...
در ضمن من ویژوال استودیو 2002 دارم :لبخند::تشویق: اما روی اون سی دیه VS 2005 هم نصب شد ولی کامل نیست یعنی وقتی واردش میشم Template ها رو نداره مثلا VB Windows App و ... فقط Blank Solution داره ...در ضمن sql server 2005 ... درست داونلد کردم که اره ؟؟؟ ....

انجمن حواسم نبود آخر همه قسمت های دیگرو توی صفحه اولم بستم ... :لبخند: حواسم نبود خیلی خیلی ازتون معذرت میخوام ...

راستی سی دی رو پس دادم ....

ممنون

killer-star
جمعه 23 شهریور 1386, 20:35 عصر
رفع شد
ممنون