PDA

View Full Version : web.config

mino
دوشنبه 28 اردیبهشت 1383, 11:30 صبح
سلام

وقتی که برنامه روی سرور قرار می گیره و اجرا میشه این صفحه می یاد که مد customerror رو روی off ست کنید
وقتی اینکار رو می کنم بازم مشکل به قوت خودش باقیه

اما همین برنامه توی حالت local بدون مشکل کار میکنه؟!؟!؟!؟!؟

شاد باشید

Farhad.B.S
دوشنبه 28 اردیبهشت 1383, 18:22 عصر
ابتدا CustomeError رو به On تغییر بدید و سپس خطایی رو که واقعا اتفاق می افته اینجا بنویسید .

Mahdavi
دوشنبه 28 اردیبهشت 1383, 18:40 عصر
ممکنه برنامه به منابعی می خواد دسترسی داشته باشه که مجاز نیست.
مثلا نوشتن در یک شاخه خاص . و....

(سیدشریفی)
سه شنبه 29 اردیبهشت 1383, 10:41 صبح
آقا فرهاد مثل اینکه بازم یادت رفته باید Off کرد نه On
:خیلی متعجب:

Farhad.B.S
سه شنبه 29 اردیبهشت 1383, 17:12 عصر
آقا من جدا دیگه نمیدونم چی بگم :shock: :? مثل اینه به مرض ?? CustomError : On or Off دچار شدم.
بله باید آف کرد.

faramarz_s
سه شنبه 29 اردیبهشت 1383, 18:19 عصر
متوجه نمی شم برای دیدن خطا مدتی کوتاه آن و بعد آف می کنیم.غیر از اینه؟

Farhad.B.S
سه شنبه 29 اردیبهشت 1383, 18:36 عصر
خیر ، برای دیدن خطای واقعی لازم است تا CustomError را آف کرده و پس از مشاهده خطا ، میتونید اون رو به حالت اول برگردونید.
مد CustomError مشخص میکنه که خطایی که در ران تایم اتفاق می افته ، همراه با مشخصات کاملش (از جلمه قسمتی از کد شما !) به بازدید کننده نشون داده بشه یا خیر.
در حالت دیفالت مقدار RemoteOnly رو دارا هستش که باعث میشه بازدید کننده های لوکال بتونن خطا و مشخصاتش رو ببینند و سایرین خیر.

faramarz_s
سه شنبه 29 اردیبهشت 1383, 18:39 عصر
:flower:

EhsanKhafan
دوشنبه 18 خرداد 1383, 08:43 صبح

EhsanKhafan
چهارشنبه 17 تیر 1383, 09:13 صبح
agha man ye safhe khali tarahi kardam ke rooye computeram ali run mishe
bad az inke upload mishe hamin irad lanati ro mide nazdike 1 maham hast ke bahash kal kal mikonan ,dar zemn ashk PROVIDERAM ro ham dar ovordam oona migan hich moshkeli nadare.
eshkal az chi mitooone bashe???
Ehsan

Spoofed
چهارشنبه 17 تیر 1383, 14:59 عصر
اگر صفحه ی خالی آپلود شود بدون هیچ کدی و هیچگونه دستکاری (البته کل دایرکتوری پروژه را باید آپلود کنید) و نشان داده نشد به این معنا است که هاست محترم روی اکانت شما *دایرکتوری مجازی* ست نکرده است! این مورد را عملا روی هاست ... دیده ام (چون اینکاره نیستند!)... با یک تماس باذکر این مطلب مشکل حل می شود.
متاسفانه یا خوشبختانه هاست دارهای لینوکسی ایرانی باسوادتر از هاست دارهای ویندوزی در ایران هستند.

EhsanKhafan
جمعه 19 تیر 1383, 11:11 صبح
C:\Inetpub\wwwroot\WebApplication1من هر چی تو این شاخه است رو توی آدرس/www سایتم اپلود کردم.1 صفحه و چند تا عکسه.ولی میگه ERROR داره.

EhsanKhafan
شنبه 20 تیر 1383, 08:12 صبح
bad nist shoma ham bedoonid chejoori dorostesh kardam:
tooye shakheye www sitam chanta foldere benazar biazar bood man sitamo upload mikardam va be oon folera kari nadashtam,dirooz goftam hamaro paak konam dobare upload konam
baad az in kar dobare dorost shod!!
ba tashakor az hame

Kas nakharad posht man joz nakhone angoshte mano,mamado,...