PDA

View Full Version : سوال ؟ ویرایش دفتر تلفن مبایل

vog1351
شنبه 24 شهریور 1386, 15:23 عصر
سلام
اگر اطلاعی در خصوص روش تولید یک بانک داده دارید که بتوان آن را فرستاد روی دفتر تلفن مبایل لطفا راهنمایی کنید. ممنون

tehranchi
یک شنبه 25 شهریور 1386, 08:23 صبح
سلام
اگر اطلاعی در خصوص روش تولید یک بانک داده دارید که بتوان آن را فرستاد روی دفتر تلفن مبایل لطفا راهنمایی کنید. ممنون

سلام

ببین عزیز اینی که شما سوال کردی خیلی گنگ هستش اصلا معلوم نیست قصد و نیتت چی هست .. کاش یخورده بیشتر توضیح می دادی ... انتقال بانک داده روی دفتر تلفن موبایل یعنی چی ؟
اصلا چرا باید یک بخواد همچین کاری رو بکنه ...

ولی در نهایت اصلا باید بانک داده را در موبایل تعریف کنی .. اصلا در موبایل بانک داده به اون مفهومی که تو می خوای نداریم ...

فقط همینقدر بگم که تو این زمینه حتما فقط تو رسته سیمبین بگرد چون فکر نکنم جاوا بتونه کمکت کنه

درود

vog1351
دوشنبه 26 شهریور 1386, 19:34 عصر
آقا/خانم تهرانچی از پاسخ شما سپاسگزارم .
کل داستان این است که میخواهم دادهای نرم افزار دفتر تلفن خود روی را که روی کامپیوتر است ، و فرمت فایل آن هم برای من قابل تغییر است (یعنی خودم پایگاه داده را طراحی کردم)را با پورت یو اس بی بفرستم روی مبایل و در مبایل از آن استفاده کنم . حتی اگر امکان شماره گیری را نداشته باشم
ممنون

tehranchi
دوشنبه 26 شهریور 1386, 19:41 عصر
سلام

حالا شد ...

فعلا راهی که به ذهن می رسه اینه که پایگاه دادتو یجوری منتقل کنی روی یک فایل با یک قالب خاص بعدش یک برنامه رو موبایل نوشته باشی که این فایل رو باز کنه و یا به یک rms که یک پایگاه داده مخصوص موبایل هستش انتقال بده و در اون رایت کنه که استفاده از اون ساده بشه و یا همشو انتقال بده به contact لیست موبایلت که بتونی ازش استفاده کنی

امیدوارم تونسته باشم کمکت کرده باشم

درود

vog1351
دوشنبه 26 شهریور 1386, 19:53 عصر
علیک سلام
اولا این قالب خاص چی میتونه باشه
دوم rms را در موردش کجا اطلاعات میدن
سوم نمونه کار با contact چگونه است
من از پارادوکس تا xml و Sql قابل انعطاف هستم . ممنون میشم سر خط کار را بدهید در صورت لزوم باشما تماس تلفنی میگیرم VOG1351@yahoo.com اصفهان 0311-4347875
در صورت امکان تلفن بدهید