PDA

View Full Version : فیش پرینت

champion
شنبه 24 شهریور 1386, 23:04 عصر
سلام من روی یک دستگاه فیش پرینت 7 سانتی میخوام فاکتور چاپ کنم ولی مشکلم اینه که وقتی از FastRep و یا Quick Rep استفاده می کنم به اندازه A4 که میرسه قطعش میکنه حتی با وجودی که طول کاغذ رو زیاد کردم ، با استفاده از begin Doc ‌و End Doc‌هم نشد چون از کلاس Tprinter‌استفاده می کنه و اندازه کاغذ پیش فرض ان هم A4‌هست وباز این هم نمیشه دوستان کسی در این مورد تجربه ای داره ؟ ممنون

SYNDROME
شنبه 24 شهریور 1386, 23:17 عصر
با سلام

سلام من روی یک دستگاه فیش پرینت 7 سانتی میخوام فاکتور چاپ کنم ولی مشکلم اینه که وقتی از FastRep و یا Quick Rep استفاده می کنم به اندازه A4 که میرسه قطعش میکنه حتی با وجودی که طول کاغذ رو زیاد کردم ، با استفاده از begin Doc ‌و End Doc‌هم نشد چون از کلاس Tprinter‌استفاده می کنه و اندازه کاغذ پیش فرض ان هم A4‌هست وباز این هم نمیشه دوستان کسی در این مورد تجربه ای داره ؟ ممنون
اگر درست متوجه شده باشم
در یک صفحه A4 چند تا از این فیش ها طراحی کن تا با هر بار پرینت یک برگ A4 چند تا فیش چاپ شود تا مشکل فوق هم به وجود نیاید.
موفق باشید

vcldeveloper
یک شنبه 25 شهریور 1386, 01:49 صبح
FastReport یک خصوصیت EndlessHeight داره که احتمالا بدرد این مشکلتون میخوره.

champion
یک شنبه 25 شهریور 1386, 23:04 عصر
نه متاسفانه کاغذ من A4 نیست من منظورم دستگاه فیش پرینت با کاغذ رول هست که به اندازه طول A4 که دستگاه چاپ میکنه به صورت خدکار اونو برش میزنه

mskm100
دوشنبه 26 شهریور 1386, 01:13 صبح
دوست عزیز باید ابتدا روی پرینترتون در printer and faxes کلیک کنید سپس در پنجره printer and faxes به منوی فایل رفته و در server properties یک کاغذ با سایز مورد نضر خود ایجاد کنید مثلا 12*8 . سپس در پرینتر خود هر جا که تنظیمات مربوط به سایز کاغذ دارید این سایز جدید را که درست کرده اید انتخاب کنید . و در برنامه خود سایز کاغذی را روی default قرار دهید اگر جواب نداد در برنامه سایز کاغذ را custom قرار دهید و طول و عرض آن را همانند طول و عرض کاغذی که درست کرده اید قرار دهید.

champion
دوشنبه 26 شهریور 1386, 23:31 عصر
ممنون از راهنماییتون ولی قبلا این راه رو هم امتحان کردم بی فایدست

jalalpanahi
دوشنبه 26 شهریور 1386, 23:38 عصر
salam fekr konam betonam ba component ke neveshtam komak konam farda ba in shomareh tamas begir 09123868065

Will_Smith
سه شنبه 27 شهریور 1386, 00:39 صبح
شما باید بر اساس اینکه چه تعداد رکورد میخاید روی این نوع کاغذ پرینت کنید اندازه Height به کاغذ بدید
من قبلا به شکل دیگه ای عمل کردم و از روش که توی پست 5 گفته شده استفاده کردم ولی برای حالت Dynamic همون چیزی که گفتم راهشه