PDA

View Full Version : ارسال ایمیل

alireza643
یک شنبه 25 شهریور 1386, 10:25 صبح
برای ارسال ایمیل به وسیله ی SMTP میشه از ایمیلی که تو یاهو داریم استفاده کرد یا حتما باید از یک ISP ایمیل رو بخریم؟

PC2st
یک شنبه 25 شهریور 1386, 17:05 عصر
فکر کنم اصولا آکونت رایگان یاهو، این امکان رو نمیده...
ولی میتونید از Gmail استفاده کنید.

Programmer.G
یک شنبه 25 شهریور 1386, 22:00 عصر
تا اونجایی که من اطلاع دارم تو سرویس یاهو میل SMTP Access رایگانه ولی POP Access خیر. شما برنامه ای برای این منظور نوشته اید یا ... .
smtp.yahoo.com

alireza643
دوشنبه 26 شهریور 1386, 08:29 صبح
من یه برنامه نوشتم که با یه account که خریده بودم داشت کار میکرد. بعد یه اتفاق مسخره برای من افتاد که مجبور شدم سیستم رو format کنم. بعد از اینکه مجدد سیستم رو نصب کردم گفتم یه امتحانی بکنم ببینم با account یاهو هم کار میکنه یا نه. با یاهو کار نکرد ولی یه اتفاق جالبی که برای من افتاد اینه که حتی وقتی برنامه رو به حالت قبل برگردوندم دیگه برنامه توانایی ارسال ایمل رو نداشت و همه ایمیل ها faild میشه. میخواستم بدونم یه وقت وقتی از یاهو استفاده کردم جایی از سیستم مشکل پیدا نکرده باشه.:گریه:
من IIS و SMTP رو هم تو کامپوننت ها ویندوز اضافه کردم. ولی برنامه کار نمیکنه. کسی تا حالا به این مشکل برنخورده؟
من یه مقاله که تو سایت بود برای راه اندازی ایمیل خوندم و موفق شدم ایمیل رو راه اندازی کنم ولی الان واقعا گیج شدم نمیدونم اشکال از کجاست؟:افسرده:
دوستان اگر کسی تجربه ای داره ممنون میشم راهنمایی کنه؟:خجالت:

alireza643
سه شنبه 27 شهریور 1386, 07:46 صبح
هبشکی جواب نمیده؟:ناراحت:

اَرژنگ
چهارشنبه 28 شهریور 1386, 08:04 صبح
هبشکی جواب نمیده؟:ناراحت:
شما هیچ اروری نمیگیرید؟
در ارور لوگهایه سیسم هم یک نگاه بندازید، شاید اونجا چیزی پیدا بشه، اگر همه چی را مثل قبل داشته باشید باید کار کنه، احتما زیاد یک ستینگ و یا چیزی فرق کرده.

alireza643
چهارشنبه 28 شهریور 1386, 08:39 صبح
این پیغام رو میده

Failure sending mail
توی detail هم این رومینویسه

InnerException: A socket operation was attempted to an unreachable host

اگر میشه منو راهنمایی کنید.
به جر IIS و SMTP چیزی لازمه تنظیم بشه؟

اَرژنگ
چهارشنبه 28 شهریور 1386, 17:46 عصر
یک فایر والی نصب نکردید که پرتها را بسته باشه؟

alireza643
یک شنبه 01 مهر 1386, 08:51 صبح
متشکر از این که جواب میدید. نه فایرول جدیدی نصب نشده و تنظیمات شبکه هم تغییر نکرده.من الان 2 هفته هست که دارم با این مشکل سر و کله میزنم و هیچ راه حلی پیدا نکردم.

mail.From = new MailAddress("MyMail@Mail.com");
mail.To.Add("MyFriend@yahoo.com");
mail.Body = "hi Test Mail";
mail.Subject = "Subject";
SmtpClient smtp = new SmtpClient("83.245.63.64");
smtp.Credentials = new NetworkCredential("UserName", "Pasword");
smtp.Send(mail);

این کد برنامه من هست. اگر IIS و SMTP نصب باشه قاعدتا این کد باید کار کنه دیگه درسته؟
عدد 83.245.63.64 رو هم از ISP که به من سرویس میده گرفتم.
اگر جایی مشکلی هست منو راهنمایی کنید.