PDA

View Full Version : کمک برای کار با fmod.dll

nokhodsiah2001
یک شنبه 25 شهریور 1386, 13:45 عصر
:اشتباه:سلام به همه اساتید

من برای یک برنامه صوتی از fmod.dll استفاده می کنم کسی هست در رابطه با این dll راهنمای فارسی داشته باشه یا انگلیسی کامل یعنی دستورات و فرمت دستورات رو داشته باشه یا حداقل بگه چه طوری میشه اکولایزر و DSP اونو راه انداخت و استفاده کرد البته الان فایل رو باز میکنه و میخونه pause , stop هم داره فقط مشکلم در اکولایزرها و وژیولایزرشه (ولوم متر )

اگر راه حلی کسی داره ممنون میشم منو کمک کنه در ضمن اگر کامپ.ننت بهتری هست معرفی کنه ( البته با راهنمایی )

:اشتباه::قلب:

nokhodsiah2001
جمعه 30 شهریور 1386, 20:33 عصر
سلام به همه

ببخشید ........ چقدر بی حالین شما

بابا یک جوون مرد و یا شیر زن اینجا نیست کمکموون کنه

من مشکل رو تا حد زیادی حل کردم برنامه فایل رو باز میکنه و میخونه و اکولایزرش هم کار میکنه و ولوم متر هم دارم فقط در بحث spectrom مشکل دارم

نمی دونم چه طوری از این خاصیت fmod FSOUND_DSP_GetSpectrum استفاده کنم کلاً کسی هست یک نمونه که کار کنه برام معرفی کنه ممنون میشم

hamed_bostan
شنبه 31 شهریور 1386, 09:19 صبح
دوست عزیز من که حتی نمی دونم که این dll چیه اما چون نوشتی صوتی بهت بگم یکی اکثرا شنیدم واسه کار با صوت و ... از directx استفاده میکنن و همه هم از خیلی خفن بودنش حرف میزنن . ربطی به سوالت نداشت اما در حد یه راهنمایی بود . موفق باشی

nokhodsiah2001
چهارشنبه 04 مهر 1386, 18:01 عصر
با سلام و تشکر از دوستی که محبت کرد و عنایتی به درخواست بنده کردن

خدمت دوستان عرض کنم من با fmod.dll کار کردم و موفق شدم کارش بندازم و تا حد زیادی برنامه تکمیلی بسازم

فقط چون روی سیستمم 2 تا کارت صوت دارم نیاز دارم که بتونم همزمان 2 تا فایل صوتی رو از دو کارت صوت مجزا پخش کنم آیا کسی هست راهنماییم کنه