PDA

View Full Version : جستجو

zahra_67
سه شنبه 27 شهریور 1386, 11:50 صبح
سلام.من دارم با دریم ویور یک سایت میسازم که از بانک اطلاعاتی اکسس دارم توش استفاده میکنم.میخواستم بدونم چجوری بانک رو به سایت وصل کنم و دیگه اینکه چطوری عکس رو در بانک ذخیره و در سایت فراخوانی کنم؟
سوال دیگمم اینه که چطوری توی سایت یک سرچ بذارم که یک رکورد خاص رو برام پیدا کنه؟

cybercoder
سه شنبه 27 شهریور 1386, 14:06 عصر
و زبان برنامه نویسی که می خوای استفاده کنی ؟

marzban
چهارشنبه 28 شهریور 1386, 12:42 عصر
با سلام خدمت دوست عزیز
مشابه این سوال را چندین بار دوستان عزیز دیگر پرسیده اند.خواهشمند است که قبل از ارسال تایپک ،جستجو نمایید.
http://barnamenevis.org/forum/showthread.php?t=78993
http://barnamenevis.org/forum/showthread.php?t=78962&highlight=%D8%A7%D9%86%D8%AA%D8%AE%D8%A7%D8%A8+%D8 %B2%D8%A8%D8%A7%D9%86+%D8%A8%D8%B1%D9%86%D8%A7%D9% 85%D9%87+%D9%86%D9%88%DB%8C%D8%B3%DB%8C+%D9%88%D8% A8

zahra_67
پنج شنبه 29 شهریور 1386, 12:05 عصر
و زبان برنامه نویسی که می خوای استفاده کنی ؟

من دارم با asp vb script مینویسم ولی راستش یه سوال برام پیش اومده چرا با اینکه من این زبان رو انتخاب کردم درقسمت کدنویسی دریم، همه کدها به شکل html است؟اقای مرزبان از راهنمایی شما هم ممنون ولی اون صفحاتی که لینک دادین هیچ کدوم جواب سوال منو نداد!!ببینید من در واقع میخوام بر طبق گزینه هایی که کاربر از لیست باکس انتخاب میکنه سایت بگرده و از توی جدول اون رکورد مورد نظر رو پیدا کنه.مثلا اگراز لیست باکس اول جستجو بر اساس نام نویسنده رو انتخاب کرد و از لیست باکس دوم گزینه برنامه نویسی رو،و در text box نام نویسنده را نوشت سایت بره و در جدول برنامه نویسی دنبال کتابهایی که اون نویسنده نوشته بگرده ! ممنون میشم اگه راهنماییم کنین. اگر نبع یا ebook هم به فارسی دارین ممنون اگه معرفی کنید.

cybercoder
پنج شنبه 29 شهریور 1386, 17:33 عصر
خود DreamWeaver قسمتی برای این کار داره که به طور خودکار کدها رو برات Generate می کنه. می تونی از CD های آموزشی DreamWeaver که در بازار موجوده استفاده کنی. اگه بخوام توضیح بدم یه مقاله می شه. در ضمن ebook هم فکر نکنم یافت شود.

موفق باشی.

sina tiz
سه شنبه 01 آبان 1386, 15:34 عصر
سلام
مجموعه آموزشی دریم ویور محصول شرکت نرم افزاری پارسیان می تونه مشکلتون رو حل کنه 3 تا سی دی هست
ممنون

rezamizbani
چهارشنبه 02 آبان 1386, 09:34 صبح
منم قبلا با دریم کار می کردم و و زبان ASP ولی الان مدتی هست که با Microsoft Visual Studio 2005 و پایگاه داده SQLSERVER کار می کنم ، الان فهمیدم که وقتی داشتم با ASP کار می کردم وقت هدر می دادم به نظر من بهتری که از زبان C# استفاده کنی !!!! و وقت خودتو صرف اکسس و دریم نکنی چون هیچ قدرتی در برنامه نویسی نداره و فقط برای ساختن سایت های ساده قابل استفاده است !

peyman1987
چهارشنبه 02 آبان 1386, 13:46 عصر
منم قبلا با دریم کار می کردم و و زبان ASP ولی الان مدتی هست که با Microsoft Visual Studio 2005 و پایگاه داده SQLSERVER کار می کنم ، الان فهمیدم که وقتی داشتم با ASP کار می کردم وقت هدر می دادم به نظر من بهتری که از زبان C# استفاده کنی !!!! و وقت خودتو صرف اکسس و دریم نکنی چون هیچ قدرتی در برنامه نویسی نداره و فقط برای ساختن سایت های ساده قابل استفاده است !

دوست من بهتره بدونین که شما همین الان هم دارین با ASP یا بهتره بگم ASP.NET کار میکنین. C# برای برنامه نویسی Application استفاده میشضه و شما دارین توسط تکنولوژی ASP و با نحو دستوری و سینتکس #C طراحی وب میکنین :چشمک:

rezamizbani
پنج شنبه 03 آبان 1386, 10:32 صبح
دوست من بهتره بدونین که شما همین الان هم دارین با ASP یا بهتره بگم ASP.NET کار میکنین. C# برای برنامه نویسی Application استفاده میشضه و شما دارین توسط تکنولوژی ASP و با نحو دستوری و سینتکس #C طراحی وب میکنین :چشمک:

بحت من سر VB و #C نیست !!! بحت سر ASP و ASP.NET که کار کردن در با ASP وقت هدر دادنه :عصبانی++:!!!