PDA

View Full Version : چند سوال در مورد FCKeditor

ebrahimhoze
چهارشنبه 28 شهریور 1386, 07:55 صبح
این مسیر کپی dll و پوشه آیا درسته
اگه درست نیست لطفا مسیرشو بهم بگین
ممنونم

ebrahimhoze
چهارشنبه 28 شهریور 1386, 07:59 صبح
در این قسمت من بر روی دکمه browser کلیک کردم و از مسیر d:\fckeditor\bin\name.dll این dll رو لود کردم و همانطوری که گفته شده بود در قسمت Base path این عبارت ~FCKeditor رو وارد کردم
اگه کار من موردی داره خواهشن بگین

ebrahimhoze
چهارشنبه 28 شهریور 1386, 08:01 صبح
آیا خصوصیتی از fckeditor مورد داره

ebrahimhoze
چهارشنبه 28 شهریور 1386, 08:03 صبح
گفتن که این کد رو در دستور page اضافه کنید اما error میده

sama01
چهارشنبه 28 شهریور 1386, 08:54 صبح
من نمی‌دونم شما چقدر در این فروم جستجو کردید. ولی مطمئنا اگر این کار را انجام داده باشید، باید تاپیک‌های مشابه را دیده باشید.
لطفا بحث را در تاپیک اختصاصی پیگیری کنید.

پیمان مظفری
سه شنبه 03 اردیبهشت 1387, 21:51 عصر
با سلام
من از FCKeditor استفاده می کنم در local خودم مشکلی نداره و کار می کنه اما وقتی upload می کنمش تو سایت نشونش نمیده خطایی ام نمی ده می خواستم ببینم مشکلم کجاست؟
با تشکر

twelve
سه شنبه 03 اردیبهشت 1387, 22:52 عصر
من از FCKeditor استفاده می کنم در local خودم مشکلی نداره و کار می کنه اما وقتی upload می کنمش تو سایت نشونش نمیده خطایی ام نمی ده می خواستم ببینم مشکلم کجاست؟

شاید فیلتر شده! بعضی از ISP ها با کلمه FCK حساس اند! اکانت اینترنت رو عوض کنید و نتیجه رو ببینید. (البته به فرض اینکه هیچ مشکل فنی همونطور که گفتید تداشته باشید )

Alireza_Salehi
سه شنبه 03 اردیبهشت 1387, 22:55 عصر
BasePath را اشتباه وارد کرده اید، این طوری اصلاح کنید:

BasePath="~/Bin/FCKEditor"

اینجا کپی کنید:
وارد Markup شوید و در بالای کد

<@Page

خواهید دید
ValidateRequest=false را آنجا وارد کنید.

در ضمن اگر کلمه fckeditor را جستجو می کردید کامل توضیح داده شده بود.

پیمان مظفری
دوشنبه 09 اردیبهشت 1387, 21:11 عصر
با تشکر از arsp_2004
من شاخه Fckeditor رو تو root کپی کردم و با آدرس BasePath="~/Bin/FCKEditor" خطای not found می ده .راستی من پروژه ام رو بدون publish کردم بعد شاخه fckeditor رو کپی کردم که با این وجودم تو locale خودم درست نمایش میده خودم سر در نمی آرم مشکلش کجاست؟
اینم کد صفحه ام:

<FCKeditorV2:FCKeditor id="Editor" runat="server" BasePath="~/FCKEditor/" ContentLangDirection="RightToLeft"
FullPage="true" Height="435px" SkinPath="../../FCKeditor/editor/skins/office2003/">
</FCKeditorV2:FCKeditor>