PDA

View Full Version : game.net فوری فوری

مسیح
چهارشنبه 30 اردیبهشت 1383, 11:08 صبح
سلام دوستان من به تازگی یک گیم نت راه اندازی کردم مشکلی هم در راه اندازی نداشتم اما حالا می خواهم بصورتی کاربران را تعریف کنم که از اجازه دسترسی از روی سرور مدیر شبکه و بدین صورت باشد که مدت زمان دلخواه کاربر تعریف شود بعد از اتمام بگونه‌ای دسترسی قطع شود. و مدت زمان استفاده بصورت گزارس یر روی سرور نمایش داده شود. از همه دوستان سپاسگذارم

Gladiator
چهارشنبه 30 اردیبهشت 1383, 11:59 صبح
با سلام ؛

من برنامه ای نوشتم که میتونی این کار رو به راحتی انجام بدی . امکانات جانبی زیادی رو هم برای شما فراهم میکنه ٬ از جمله ارسال پیام به کاربران و آلارم برای کاربر و غیره ...

اگر خواستی PM بذار .

arshia_
چهارشنبه 30 اردیبهشت 1383, 15:47 عصر
سلام گلادیاتور جان
اگر برنامه مجانی است لطفا بذارش توی سایت تا همه استفاده کنند...
ممنون...

mehrzad007
جمعه 01 خرداد 1383, 21:36 عصر
خوشم می آد که ما این همه عاشق برنامه هستیم . فقط خدا نکنه رابطه مون با آمریکا خوب بشه
اگه نه برنامه هامونو و از کجا تامین کنیم؟

مسیح
شنبه 02 خرداد 1383, 06:52 صبح
بازم خالی بندی !!!!!!
اگه برنامه رو داری چرا نمی گی چطوریه و چکار می کنه و قیمتش چقدره. میدونم حوصله نداری اما این دفعه رو کوتاه بیا.

mehrzad007
شنبه 02 خرداد 1383, 08:32 صبح
بازم خالی بندی !!!!!!

حالا من می گم بر فرض حرف شما درست به ما چه؟ ما درخواست دهنده ایم یا کلاس نهنده؟
گلادی جون یه کمی اینو جوابشو بده .

مسیح
شنبه 02 خرداد 1383, 08:41 صبح
با شما نبودم . آخه گلادی :oops: چهارشنبه pm منو دریافت کرد تا حالا هم جوابمو نداده. اگه جسارتی شده شرمنده ایم

houtanal
دوشنبه 04 خرداد 1383, 15:16 عصر
خود AD این کار را انجام می دهد.
اما اگر برنامه ای مخصوص این کار می خواهید یک مجله کامپیوتری بخرید(شبکهوبزرگراه رایانه و...) و از تبلیغات اون استفاده کنید
*من خودم بیشتر از مطالب از تبلیغات این مجلات استفاده می کنم :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Gladiator
دوشنبه 04 خرداد 1383, 21:02 عصر
با شما نبودم . آخه گلادی :oops: چهارشنبه pm منو دریافت کرد تا حالا هم جوابمو نداده. اگه جسارتی شده شرمنده ایم

من جواب PM شما رو دادم و چند تا Screen Shot هم برات ارسال کردم . اگر بهتون نرسیده گلایه هاشو پیش آقای کرامتی بکنید نه اینکه هر چی از دهنت در میاد بنویسی . قیمتش رو هم همون موقع بهت گفتم .

Gladiator
دوشنبه 04 خرداد 1383, 21:25 عصر
فعلا در حال تسته ٬ به زودی میتونید از فروشگاه برنامه نویس تهیه کنید .

pkh
سه شنبه 09 تیر 1383, 16:42 عصر
من خودم یک گیم نت راه انداختم و از یک برنامه بسیار قوی و عالی دارد استفاده میکند که برنامه اش را خودم راه اندازی کردم اگر خواسی p m بده تا در این رابطه باهم صحبت کنیم در ضمن امکانات بسیار عالی دارد مانند قطع کردن کاربر بطور اتوماتیک و حتی محاسبه هزینه و مبلغ ماهانه

joker
سه شنبه 09 تیر 1383, 18:49 عصر
من بهت GamePort 4.0 Pro را بهت پیشنهاد میکنم

سیستم کامل مدیریت یوزر ها ویژه گــــیم نــــت هست ....

سایتش هم : http://www.interactivestudio.sk

Licence هم خواستی خصوصی PM بزن

در ضمن کرک نسخه های پاپین ترش فکر کنم باشه ولی خب باگ های خودشو داره :D
امکانات آمار گیری ضعیف تر و پشتیبانی کمتر از بک اپ گیری و امنیت بیشتر نرم افزار کلاینت نسخه 4 در مقابل کاربرای شیطون از تفاوتهای عمده نسخه 3 با 4 هست

o0_Amin_0o
دوشنبه 15 اسفند 1384, 07:43 صبح
نرم افزار من هم این کارو برای شما به اضافه ای امکانات جالب دیگری انجا میده!

نرم افزار مدیریت کنترل و حسابداری کافینت و گیم نت "امین"

http://www.aminonline.ir/aminonline/caffenet.html

موفق باشین :چشمک: