PDA

View Full Version : برقراری اتصال بین sql server وvisual stadio

elaafar
چهارشنبه 28 شهریور 1386, 12:01 عصر
من یک پروژه دارم که ,وب سایتی نوشته شده در تحت asp وc# میباشد و در برقرای ارتباط بین اینها و sql server 2000 وvisual مشکل دارم ودر conectionاش fail میشود(البته در sql )من در وvisual stadioاز data base conectin استفاده کردم و در ضمن در کدهای برانامه هم
data base ,open,close شده اشت و در ضمن اسم کامپیوتر را هم عوض کرده ام و از حالت local استفاده میکنم در server

mrhamidifar
چهارشنبه 28 شهریور 1386, 13:37 عصر
اگه میخواهی با کد دیتابیس رو ببینی

System.Data.SqlClient.SqlConnection conn = new System.Data.SqlClient.SqlConnection("Data Source=adminpcserver;Initial Catalog=mis;Persist Security Info=True;User ID=x;Password=x");
conn.open();

اگه از ویزارد استفاده میکنی
1-Server Explorer
2-Connect to server
3-Connect to database
4- تو قسمت Server Name اسم سرور
5-تو قسمت Log on to the server مشخصات ورودی (Username password) اگه میخواهی از کلمه عبور Windows استفاده کنی گزینه 1 و اگر خود sql گزینه دوم
6-انتخاب دیتابیس
7-Test Connection
8 - ok

AminSobati
چهارشنبه 28 شهریور 1386, 22:36 عصر
من یک پروژه دارم که ,وب سایتی نوشته شده در تحت asp وc# میباشد و در برقرای ارتباط بین اینها و sql server 2000 وvisual مشکل دارم ودر conectionاش fail میشود(البته در sql )من در وvisual stadioاز data base conectin استفاده کردم و در ضمن در کدهای برانامه هم
data base ,open,close شده اشت و در ضمن اسم کامپیوتر را هم عوض کرده ام و از حالت local استفاده میکنم در server

پیغام خطا؟؟