PDA

View Full Version : در مورد fprintf و ساده کردن یک برنامه

farhadamin
چهارشنبه 28 شهریور 1386, 16:04 عصر
سلام من برنامه ای نوشم که سه نقطه مختصات با طول بر دارشون رو از فایلی می خونه و بعد نقطه تلاقی اون ها رو پیدا می کنه برنامه خوب کار می کنه... اما می خواستم دوستان اگه اشکالی توش می بینند مخصوصا در مورد استفاده از fprintf به من بگن.. نمی دونم می شه جور دیگه خروجی رو تعریف که به همین شکل دیده بشه.. اما با دستورات کم تر..... سعی کردم برنامه را مستقیما این جا کپی کنم خیلی به هم می ریحت مجبور شدم آپلود کنم.... ممنون از راهنمایی ها تون.......

SMRAH1
جمعه 30 شهریور 1386, 16:22 عصر
سلام

من ایرادی توی خروجی (فایل uddata.txt) ندیدم.به نظرم مشکل از ادیتوریه که فایل رو با اون می بینید.اگه از Notepad استفاده می کنید (یا هر نرم افزار دیگه ای) بهتر فونت رو روی یکی از فونت های با عرض ثابت (مثل Courier New) تنظیم کنید.

موفق باشید

farhadamin
جمعه 30 شهریور 1386, 19:15 عصر
سلام

من ایرادی توی خروجی (فایل uddata.txt) ندیدم.به نظرم مشکل از ادیتوریه که فایل رو با اون می بینید.اگه از Notepad استفاده می کنید (یا هر نرم افزار دیگه ای) بهتر فونت رو روی یکی از فونت های با عرض ثابت (مثل Courier New) تنظیم کنید.

موفق باشید

سلام و ممنون از جوابتون ... می دونم جروجی مشکلی نداره اما اگه برنامه رو ببینید .. من از دستور fprintf خیلی استفاده کردم می خواستم ببینم راه راحت تری هست.... یا چه جوری می تون برنامه رو حرفه ای تر بنویسم.... و اگه اشکالی هست نه در مورد خروجی ریزه کاری منظورمه بدونم ممنون ازتون....