PDA

View Full Version : مشکل در چاپ شدن گزارش در Report Viewer

niksoft
پنج شنبه 29 شهریور 1386, 17:42 عصر
من یه گزارش با Report Viewer دات نت درست کردم روی سیستم خودم گزارش چاپ میشه
ولی همین گزارش روی سیستم مشتری پس از زدن دکمه Print هیچ چیزی رو به پرینتر نمیفرسته؟
(برنامه رو با Setup ساز خود دات نت نصب کرده ام)
سپاسگذارم

omidmehraban
جمعه 30 شهریور 1386, 00:55 صبح
شما چاپ برروی سیستمتون را با پرینتر تست می کنید یا Microsoft Office Document Image Writer ؟
اگر از دومی استفاده می کنید،دلیل تست چاپ نیست،این را بخاطر این میگم که قبلا مشکلی با این پرینتر مجازی داشتم که مفصل هست.
اما اگر از پرینتر استفاده می کنی،اگر امکانش بود با چاپگر خودت رو دستگاه اون امتحان کن.
البته این یه روش بسیار ساده برای اطمینان خاطر از مسائل جزئی هست نه راحل.
صد در صد Report Viewer را هم نصب کردی.

niksoft
جمعه 30 شهریور 1386, 15:51 عصر
نه من Setup برنامه رو روی 2 سیستم دیگه نصب کردم
ولی روی هیچکدوم Print نشد
من فکر میکنم که شاید Setup نقصی داشته باشد و Component های Report Viewer رو
روی سیستم کاربر نصب نمیکنه
کسی در این مورد تجربه ای نداره ؟

omidmehraban
شنبه 31 شهریور 1386, 02:22 صبح
Report Viewer سه تا DLL هست و فکر نمی کنم مشکل نصب داشته باشه.

hamed_bostan
شنبه 31 شهریور 1386, 09:14 صبح
Report Viewer سه تا DLL هست و فکر نمی کنم مشکل نصب داشته باشه.

دوست عزیز همونطور که دوستمون گفتن reportviewer دات نت خودش dll مخصوص خودش رو داره که وقتی تو پروژه مینداری داخل bin هست و کار میکنه اما وقتی setup میساری یا برنامه رو میبری داخل سیستم دیگه ای اون dll کپی نمیشه و باید دستی گپی کنی یا خودت تو setup دستی اضافه کنی که کپی بشه .

omidmehraban
شنبه 31 شهریور 1386, 15:37 عصر
البته می تونی Report Viewer را با فایل هم نصب کنی.

hamed_bostan
شنبه 31 شهریور 1386, 17:01 عصر
البته می تونی Report Viewer را با فایل هم نصب کنی.

این که گفتین یعنی چی؟

pedi2020
دوشنبه 22 اسفند 1390, 13:25 عصر
دوست عزیز، زمانی که شما درون خود دات نت فایل setup میسازین باید رو خود فایل Setup ایجاد شده در پنجره solution Explorer راست کلیک کرده و properties رو انتخاب کنید و بعد هم در پنجره باز شده دکمه prerequisites رو انتخاب کنید، یک لیستی باز میشه از همه پکیج های مورد نیاز که البته یک سری موارد به صورت خودکار علامت زده شده ولی شما باید توی اون لیست Microsoft report viewer رو پیدا کنی و تیک بزنی، همین. بعدش زمانی که در سیستم مقصد در حال نصب نرم افزار هستید این پکیج مربوط به report viewer هم نصب خواهد شد.
موفق باشید