PDA

View Full Version : نحوه ساختن فرم ویرایش اطلاعات

hentjanson
پنج شنبه 29 شهریور 1386, 23:52 عصر
سلام من یک عالمه اطلاعات توسط یک فرم در بانکم ثبک کردم حالا می خوام ویرایش بشن توسط یک فرم کمک لازم دارم :چشمک::چشمک:

houtanal
جمعه 30 شهریور 1386, 00:26 صبح
هدف و محتوای این فوروم با تصوری که تو ازش داری متفاوته.ما اینجا قصد داریم مشکلاتی رو که در حین برنامه نویسی بهش برمیخوریم از سایرین که تجربه و دانش بیشتری دارند سئوال کنیم و اون ها در صورت تمایل به ما کمک کنند.
ما اینجا نمی تونیم از کسی انتظار داشته باشیم برای ما کدی بنویسه و یا امور برنامه نویسی ما رو انجام بده.اگر کسی این کار رو کرد لطف کرده و قاعدتا ً ایرادی نداره اما شخصا ً عقیده دارم جا افتادن چنین فرهنگی این فوروم رو از هدفی که چندین ساله دنبال می کنه و بهش پایبند بوده بسیار دور میکنه.
من توصیه می کنم وقتت رو برای یادگیری پایه ای زبان برنامه نویسی دلخواهت صرف کنی و مطمئن باشی اینجا کسانی رو میتونی پیدا کنی که سئوالات پیش آمده در این فرآیند رو بهت جواب بدن و کمکت کنند که چیزی رو که میدونی توسعه بدی.بعید می دونم کسی اینجا چیزی رو که نداری بهت بده.

hentjanson
یک شنبه 01 مهر 1386, 11:04 صبح
ولی مثل اینکه با مدیر بخش شدن یک چیزی رو یادت رفته اینکه به تازه کارها کمک کنی سایتهای دیگه سیاستشون بهتر از این سایته اینجا فقط حرف می زنن انگار اتاق چته متاسفم واسه این طرز کار سایت . بهتره در اینتزنت یه سری بزنی و روند کار سایتهای دیگه رو هم ببینی

houtanal
یک شنبه 01 مهر 1386, 16:20 عصر
بهتره در اینتزنت یه سری بزنی و روند کار سایتهای دیگه رو هم ببینی
از اونجایی که من تازه با اینترنت آشنا شدم فرصت نشده این توصیه تو رو عمل کنم.ولی به هر حال روند کار ما اینطوره و این شکلی عمل می کنیم.