PDA

View Full Version : ذخیره آیکون های shell32 روی هارد

Payman62
جمعه 30 شهریور 1386, 03:39 صبح
سلام.
میدونید که داخل فایل shell32 تعداد زیادی آیکون هست.
من میتونم این آیکون ها رو روی یه پیکچر باکس اکسترکت کنم و نمایش بدم. ولی میخوام بدونم طریقه ذخیره کردن این آیکون ها به چه صورت هست. طوری که به صورت اورجینال با همه لایه هاشون ذخیره بشن.

M8SPY_OK
جمعه 30 شهریور 1386, 12:52 عصر
سلام

پیمان جان من خودم هم خیلی تو کف این موضوع هستم .

در ضمن در مورد اون برنامه ((SPy_ICONS)) باید بگم که :

من ابتدا توسط یه برنامه به اسم Icom Maker از فایل Shell32.dll آیکون ها رو استخراج کردم و بعد به صورت ریسورس توی برنامه قرار دادم .

کلک خوبیه - نه ؟

Payman62
جمعه 30 شهریور 1386, 14:53 عصر
سلام.
آره اول که برنامتو دیدم فکر کردم آیکون ها رو از dll میکشی بیرون. ولی بعد از دانلود متوجه شدم ریسورس کردی. ولی میتونستی اون آیکون ها رو بذاری تو یه فولدر و rar کنی و فایل rar رو بذاری این جا. دیگه چرا زحمت برنامه نویسی به خودت دادی.

SMRAH1
جمعه 30 شهریور 1386, 16:36 عصر
سلام

اگه منظور فقط ذخیره داده ها از یک dldl یا یک فایل اجرایی است که می تونید از نزم افزار های مختلف استفاده کنید.من از IconWorkshop استفاده می کنم که تا حالا نزم افزاری به قدرتش در این زمینه ،هنوز ندیدم.
اگه می خواهید کد برنامه ای بنویسید که این کار رو بکنه،باید اول یک دست اندازی به منابع ایجاد کنید و سپس منبع مورد نظر رو هندل کنید و در نهایت اقدام به ذخیره فایل باینری مربوطه کنید.برای این منظور می تونید MSDN رو ببینید.

موفق باشید

Payman62
شنبه 31 شهریور 1386, 02:46 صبح
سلام.
من از طریق برنامه نویسی میخوام که این جا تاپیک زدم.

M8SPY_OK
شنبه 31 شهریور 1386, 10:50 صبح
سلام.
آره اول که برنامتو دیدم فکر کردم آیکون ها رو از dll میکشی بیرون. ولی بعد از دانلود متوجه شدم ریسورس کردی. ولی میتونستی اون آیکون ها رو بذاری تو یه فولدر و rar کنی و فایل rar رو بذاری این جا. دیگه چرا زحمت برنامه نویسی به خودت دادی.

میدونی که قانون کپی رایت اینجا هیچ معنی نداره .

M8SPY_OK
شنبه 31 شهریور 1386, 10:52 صبح
پیمان من یک کد دارم که آیکون ها رو از یک DLL استخراج می کنه و توی یک Picbox نشون میده . ولی در مورد استخراج اونها به صورت استاندارد هنوز چیزی دستگیرم نشده .

اگه میخوای تا سورسشو بذارم .؟

ebrahimhoze
یک شنبه 15 مهر 1386, 22:31 عصر
به نظر من بهترین برنامه برای این کار sourceexe هستش میتونی از توی سایتش دانلود کنی
www.restuner.com