PDA

View Full Version : یک پیشنهاد جالب برای برنامه نویسان فارسی زبان

M8SPY_OK
شنبه 31 شهریور 1386, 10:20 صبح
سلام .

در ابتدا از مدیر سایت خواهش می کنم قبل از اینکه این تاپیک رو ببنده یک کمی روی پیشنهاد من فکر کنه . !

در ضمن برنامه ای که قرار هست بعداً نوشته بشه 100% به مباحث مربوط به برنامه نویسی در VB (http://barnamenevis.org/forum/forumdisplay.php?f=43) مربوط هست .
-------------------------------------------------------------------------------------------------

یه ایده جالب دارم :

هر کسی که وارد این تاپیک شد ، ایمیلش رو در قالب یک پست ارسال کنه.
بعد از مدتی ممکنه 200 تا یا بیشتر (ایمیل) این جا قرار داده شده باشه .

در پایان برنامه ای می نویسیم که تعدادی زیادی آدرس ایمیل رو دریافت کنه و با زدن یک دکمه خبر تایپ شده توسط ما رو برای تمامی این ایمیل ها ارسال کنه .

فرض کنید شما یک برنامه نوشتید که میخواین اونو بفروشید . می تونین با استفاده از برنامه ای که قرار ساخته بشه خبر و یا تبلیغ برنامتون رو به تمامی برنامه نویسانی که اینجا ایمیلشون رو قرار دادن ارسال کنید .

فکر جالبیه نه ؟؟!!

این اقدام به کار خیلی از ما میاد . مطمئنم .

پس منتظرم ...

majjjj
شنبه 31 شهریور 1386, 11:42 صبح
info.cdroz.com

mjelecom
شنبه 31 شهریور 1386, 11:56 صبح
mjelecom@gmail.com

mpmsoft
شنبه 31 شهریور 1386, 12:17 عصر
mpmsoft_guitar@yahoo.com

PC2st
شنبه 31 شهریور 1386, 12:33 عصر
فکر جالبیه نه ؟؟!!
دوستانی که ایمیلشون رو مینویسند، در نظر داشته باشند که بعدا ممکنه روزی چند تا Spam در میل باکسشون دریافت کنند.
البته این در حد یک نظر بود و ممکنه چنین حالتی هم رخ نده (!) و اصلا Spam دریافت نکنید (!)

ArshamHacker
شنبه 31 شهریور 1386, 12:57 عصر
ArshamHacker@Gmail.com

perfeshnal
شنبه 31 شهریور 1386, 13:16 عصر
سلام

دوستان هنوز که مدیریت موافقت خودشون رو با این مسئله اعلام نکردند پس فعلا ایمیل های خودتون رو در این قسمت قرار ندید اگر هم در آینده موافق این قضیه بودند بهتره که ایملهای خودتون رو به شکل پیام خصوصی ارسال کنید تا فردا مشکلی پیش نیاد.

M8SPY_OK
شنبه 31 شهریور 1386, 21:56 عصر
آقای perfeshnal (http://barnamenevis.org/forum/member.php?u=20345) راست میگن . من فکر اینجاشو نکرده بودم .
اصلاً می خواین یه برنامه بدم که از طریق اون ایمیلتون به دست من برسه ؟

هر جور میلتون هست .

M8SPY_OK
شنبه 31 شهریور 1386, 22:09 عصر
بفرمایید ...

نظرتون در مورد این برنامه برای ارسال ایمیلهاتون به من چیه ؟

فقط یک نکته : بعد از کلیک بر روی دکمه Send به پیغامی که میگه ایمیل فرستاده شد توجه نکنید و کمی منتظر بمونید تا سایت Emailha ظاهر بشه . و دست آخر یه جعبه تبلیغاتی مربوط به شرکت بیمکث نشون داده میشه که نشان دهنده ی اینه که ایمیل فرستاده شده .

این قول رو به شما میدم که هیچ گونه Spam و یا هرزنامه ای دریافت نکنید .
برای اینکه با این روش آدرس ایمیل شما هیچ جا منتشر نمیشه .

راستی یه پیشنهاد دارم : اعتماد کنید ! بهترین کار اینه . تازه دست آخر یه برنامه خیلی سودمند ساخته میشه که خیلی بدرد میخوره .

-----------------------------------------------------------------------------------------

منتظر نظر مدیر سایت هم هستم .

kmotavali
شنبه 31 شهریور 1386, 22:38 عصر
kmotavali@yahoo.com

vahidm
شنبه 31 شهریور 1386, 23:35 عصر
به نظر من جالبه
اینم ایمیل
onlyvahid_m2006@yahoo.com

rostamkhani
یک شنبه 01 مهر 1386, 00:48 صبح
از این جور نرم افزار ها که ارسال میل تبلیغاتی کنه زیاده یکیشو داداش کوچیکم نوشته بود با کلی امکانات جرواجور برای ارسال ایمایل
بعدشم این موضوع برای ارسال درست نیاز به IP اختصاصی داره اگر میخوایین به پوشه inbox
بره تازه تا زمانی که یاهو اون ip نبنده و ...
بدشم نوشتن یه همچین برنامه ای چه ارتباتی به email دوستان برنامه نویس داره !
در ضمن خیلی از برنامه ها و نرمافزار های محصول برنامه نویسان، مشتریانی غیر از برنامه نویسان رو داره

بنده که موافق نیستم

M8SPY_OK
یک شنبه 01 مهر 1386, 14:22 عصر
از این جور نرم افزار ها که ارسال میل تبلیغاتی کنه زیاده یکیشو داداش کوچیکم نوشته بود با کلی امکانات جرواجور برای ارسال ایمایل
بعدشم این موضوع برای ارسال درست نیاز به IP اختصاصی داره اگر میخوایین به پوشه inbox
بره تازه تا زمانی که یاهو اون ip نبنده و ...
بدشم نوشتن یه همچین برنامه ای چه ارتباتی به email دوستان برنامه نویس داره !
در ضمن خیلی از برنامه ها و نرمافزار های محصول برنامه نویسان، مشتریانی غیر از برنامه نویسان رو داره

بنده که موافق نیستم

سلام

از طرز حرف زدنت اصلاً خوشم نیومد .
برگ درختان موقعی میریزند که رنگ طلا دارند .
----------------------------------------------------------------------
منظورت از این حرف چیه که برادرت کوچیکت یه همچین برنامه ای نوشته ؟
----------------------------------------------------------------------
ببین ، شما درست متوجه نشدید .
هدف اصلی من جمع آوری ایمیل برنامه نویسان هست و ساخت برنامه برای ارسال ایمیل به صورت Send to all مد نظر نیست .

در ضمن لطفاً وقتی نمی دونی ذهنیت دیگران رو خراب نکن ! - برنامه ای که قراره نوشته بشه اصلاً کاری به IP نداره . و به صورت خیلی ساده و با سرعت بالا از طریق یک سرویس دهنده ی خوب و پر سرعت ایمیل ها رو ارسال می کنه .

یک مثال بود .

و در آخر ....
داداش موافقت یا مخالفت شما اصلاً مهم نیست .

M8SPY_OK
یک شنبه 01 مهر 1386, 14:31 عصر
دوستان ایمیلتون رو همینجا بذراید .

--------------------------------------------

ایمیلم قفل شده .

اَرژنگ
یک شنبه 01 مهر 1386, 15:53 عصر
فقط میخواستم به یک نقطه اشاره کنم. اگر ایمیل را در وب میذارید، اوّل تبدیلش کنید به یک ایمیج و بعد ایمیج را با یک نام رندم بذارید، دلیل برایه این توصیه این است که ماشینهایه اسپم تمام اینترنت ر ا مداوم به صورت اتوماتیک میگردند و هر نوشته‌ای را که به شکل ایمیل بنظرشان میاد جمع میکنند و بعدش هم برایه فرستادن اسپم استفاده میکنند.

PC2st
یک شنبه 01 مهر 1386, 20:58 عصر
میشه بگی چه طوری این کارو بکنیم ؟

برای تبدیل کردن به ایمیج، برنامه MS Paint یا Photoshop رو باز کنید و داخلش یک متن (آدرس ایمیل) رو بنویسید و بصورت ایمیج (عکس مثلا jpg) ذخیره اش کنید :-)

__siavash__
دوشنبه 02 مهر 1386, 00:04 صبح
siavash_vb2007@yahoo.com

rostamkhani
دوشنبه 02 مهر 1386, 02:20 صبح
آقا M8SPY_OK (http://barnamenevis.org/forum/member.php?u=42179) چرا ناراحت شدی از اول هدفت رو میگفتی
بندم متوجه هدف شما شدم ولی چون برنامه رو بهونه کرده بودی زیاد خوشم نیومد
و بنده حس کردم هدف اصلی چیزی دیگری این جوری نوشتم
اگه اشتباه میکنم بگو اشتباه میکنی بنده معظرت میخوام
منظورم از این که داداشم نوشته اینه که این جور برنامه ها زیاده نیاز به دوباره نویسی نداره
ولی راستشو بخوای چون ادبیاتم ضعیفه منضورت از
برگ درختان موقعی میریزند که رنگ طلا دارند رو نگرفتم اگه تونسطی پیغام بزار
دوستانم خودشون تصمیم میگیرن .

MMR_1344
دوشنبه 02 مهر 1386, 08:49 صبح
MMR_1323@yahoo.com

sinpin
دوشنبه 02 مهر 1386, 09:32 صبح
سلام .
در ابتدا از مدیر سایت خواهش می کنم قبل از اینکه این تاپیک رو ببنده یک کمی روی پیشنهاد من فکر کنه . !
در ضمن برنامه ای که قرار هست بعداً نوشته بشه 100% به مباحث مربوط به برنامه نویسی در VB (http://barnamenevis.org/forum/forumdisplay.php?f=43) مربوط هست .
-------------------------------------------------------------------------------------------------
یه ایده جالب دارم :
هر کسی که وارد این تاپیک شد ، ایمیلش رو در قالب یک پست ارسال کنه.
بعد از مدتی ممکنه 200 تا یا بیشتر (ایمیل) این جا قرار داده شده باشه .
در پایان برنامه ای می نویسیم که تعدادی زیادی آدرس ایمیل رو دریافت کنه و با زدن یک دکمه خبر تایپ شده توسط ما رو برای تمامی این ایمیل ها ارسال کنه .
فرض کنید شما یک برنامه نوشتید که میخواین اونو بفروشید . می تونین با استفاده از برنامه ای که قرار ساخته بشه خبر و یا تبلیغ برنامتون رو به تمامی برنامه نویسانی که اینجا ایمیلشون رو قرار دادن ارسال کنید .
فکر جالبیه نه ؟؟!!
این اقدام به کار خیلی از ما میاد . مطمئنم .
پس منتظرم ...

من که هرچی سعی کردم(!) نتونستم لزومی واسه جالب بودن این ایده (!!!) پیدا کنم :متفکر:
شاید به این دلیل که این ایده (!) خیلی جدیدتر از اونیه که بتونم در ذهنم هضم کنم...
در هر صورت هدف این سایت هم همین است و میتونید با مشترک شدن در یک بخش اخبار و پستها رو بصورت ایمیل دریافت کنید.

مبین رنجبر
دوشنبه 02 مهر 1386, 10:15 صبح
My E-Mail & ID :

E-Mail : Info(At)microsunco(Dot)com

ID : DJMoBiN_DanCER_XX

RamezanBeik
دوشنبه 02 مهر 1386, 11:14 صبح
RamezanBeik@Gamil.com

atenaa
دوشنبه 02 مهر 1386, 12:53 عصر
atena_kissing_love@yahoo.com

Mohsen6558
سه شنبه 10 مهر 1386, 13:23 عصر
می خوای من بیست هزار تا ایمیل ایرانی بهت بدم؟
در ضمن از کجا معلوم وقتی گذاشتیم بعدا اسپم نفرستن؟

M8SPY_OK
سه شنبه 10 مهر 1386, 14:27 عصر
می خوای من بیست هزار تا ایمیل ایرانی بهت بدم؟
در ضمن از کجا معلوم وقتی گذاشتیم بعدا اسپم نفرستن؟

Kolan ma Irani ha aadat darim faghat harf bezanim

MFiRE
پنج شنبه 12 مهر 1386, 15:43 عصر
Kolan ma Irani ha aadat darim faghat harf bezanim

افرین !

زدی تو خال!
برا همینم هست که توی این تاپیک 3 صحفه ای هیچ چیز علمی پیدا نمی شه !

تا حالا کدومتون به انجمن های خارجی رفتین ... حتما یه سری به یکیشون بزنید بعد بیاید اینجا با هم بحث بیخود بکنید !:عصبانی++: