PDA

View Full Version : مشکل در راه اندازی DotNetNuke

smirabolg
شنبه 31 شهریور 1386, 10:34 صبح
سلام دوستان
من DotNetNuke رو روی یک هاست بدون هیچ مشکلی راه اندازی کردم ولی متأسفانه با یک خطای عجیب رو به رو شدم.
قضیه از این قراره که بعد از نصب، DNN بطور خود کار یک Portal Alias بی ربط رو به عنوان پیش فرض انتخاب می کنه در صورتی که بطور عادی باید نام دامین هاست رو انتخاب کنه.
نام این دامین بی ربط dsvr001616.ali.com است که اصلاً معلوم نیست از کجا میارتش.
لطفاً دوستانی که در این رابطه اطلاعاتی دارند راهنمایی کنند.
البته اگر توضیحات کامل نیست می تونم بیشتر توضیح بدم.
یا علی

سار
شنبه 31 شهریور 1386, 10:40 صبح
اینکه یک پرتال می سازه درسته چون اگر همون یکی هم نباشه شما سایتی ندارید ولی DNN قدرت ساختن یک سای دامین را (تاجایی که من میدونم) نداره!!!!
+ اینکه من نتونستم به آدرسی که دادی برم!!! و اینکه شما ادمین سایت رسمی محمد علی کلی هستید؟!

E_Zabihi
جمعه 20 مهر 1386, 02:27 صبح
سلام دوست عزیز ، من هم دقیقا همین مشکل ور دارم
معلومه که توهم مثل من از آریانیک هاست گرفتی ، من هم دقیقا همین مشکل رو دارم ، وقتی هم که جدول portalAlias رو ادیت کردم و ....ali.com رو با نام دومین خودم جابجا کرده نتیجه نگرفتم
البته فقط 3 ساعته که با این مشکل برخوردم ، و دارم با هاش کلنجار می رم . برات به pm هم گذاشتم ، ببین ...

E_Zabihi
جمعه 20 مهر 1386, 02:33 صبح
آهان راستی یادم رفت که بگم که dsvr001616.ali.com اسم کامپیوتر سرور است نه کاربر سار : سایت رسمی محمدعلی کلی (ali.com) .
+ معلومه که قرار نیست DNN ساب دومین بسازه اون میتونه از ساب دامین ساخته شده بعنوان یک Alias جدید برای یک parent portal جدید استفاده کنه ، همین ....

Javad_Mail
جمعه 20 مهر 1386, 14:46 عصر
احتمالا یک Redirect این وسط صورت گرفته و DNN روی اون Domain بالا اومده
خلاصه مشکل خیلی ساده حل می شه
اگه به بانک SQL دسترسی داری
تو Table PortalAlias اولین Row رو یک Field داره به نام HttpAlias اون رو به اسم Domainet کن .
بعد Application رو یه بار Restart کن.
احتمالا مشکل به راحتی حل می شه .