PDA

View Full Version : یک error در dropdownlist

ستاره شرق
یک شنبه 01 مهر 1386, 11:21 صبح
سلام

دو تا item به صورت دستی برای dropdownlist1 گذاشته ام:"ارسال کرده ام"و "برای من ارسال شده اند".
در اجرا، هر کدام از این ها رو که انتخاب کنم ÷یغام خطای زیر رو نشون میده:
input string was not in a correct format.

رها
یک شنبه 01 مهر 1386, 12:15 عصر
سلام
در رویدادهای dropdownlist چیزی ننوشتی؟
منظورت از روش دستی اینه که از طریق کدنویسی اونها رو اضافه کردی یا ایکه با ویزاردهای زمان طراحی صفحه؟

ستاره شرق
یک شنبه 01 مهر 1386, 12:40 عصر
سلام
در رویدادهای dropdownlist چیزی ننوشتی؟

نه.

منظورت از روش دستی اینه که از طریق کدنویسی اونها رو اضافه کردی یا ایکه با ویزاردهای زمان طراحی صفحه؟

با ویزارد های زمان طراحی صفحه.

ستاره شرق
یک شنبه 01 مهر 1386, 13:53 عصر
لطفا یکی جواب منو بده......

Nightbat
یک شنبه 01 مهر 1386, 14:01 عصر
برای اینکه بشه جوابت رو داد باید کد رو بزاری اینجا.

حامد مصافی
یک شنبه 01 مهر 1386, 14:10 عصر
این پیغام زمانی نمایش داده میشه که از رشته به منظوری -برای مثال تبدیل به عدد- استفاده میشه که قابلیت این کا رو نداره. به گمانم شما به جای SelectedIndex از Text استفاده می کنید.

رها
یک شنبه 01 مهر 1386, 14:14 عصر
جواب سوال اول من رو ندادی، در صورتی که کدی در ریودادهای اون نوشتی بذارش اینجا تا بررسی بشه.

ستاره شرق
دوشنبه 02 مهر 1386, 13:15 عصر
این پیغام زمانی نمایش داده میشه که از رشته به منظوری -برای مثال تبدیل به عدد- استفاده میشه که قابلیت این کا رو نداره. به گمانم شما به جای SelectedIndex از Text استفاده می کنید.

من اصلا از selectedindex استفاده نمی کنم.

ستاره شرق
دوشنبه 02 مهر 1386, 13:17 عصر
جواب سوال اول من رو ندادی، در صورتی که کدی در ریودادهای اون نوشتی بذارش اینجا تا بررسی بشه.

فقط در رویداد selectedindexchanged کد زیر رو نوشتم:
panel.visible=true;

Nightbat
دوشنبه 02 مهر 1386, 13:18 عصر
دوست عزیز، بهتر نیست جای اینکه همه رو مجبور کنی حدس بزنن چیکار کردی، کدت رو بزاری اینجا؟

ستاره شرق
دوشنبه 02 مهر 1386, 13:18 عصر

فقط در رویدا selectedindexchanged اون کد زیر رو نوشتم:
panel2.visible=true;

رها
دوشنبه 02 مهر 1386, 14:40 عصر
خوب رویداد مربوطه رو غیر فعال کن یعنی حذف کن ببین باز خطا می ده به نظر می رسه خطا از جای دیگه ای باشه.

hamed_bostan
دوشنبه 02 مهر 1386, 15:10 عصر
دوست عزیز، بهتر نیست جای اینکه همه رو مجبور کنی حدس بزنن چیکار کردی، کدت رو بزاری اینجا؟

گویا این دوستمون فقط قصد طرح معما رو دارن نه جاب گرفتن اونو . خوب عزیز دلم کدت رو بذار اینجا اینهمه هم همه رو نپیچون