PDA

View Full Version : چگونگی کاربرد کنترلهای html در قسمت codebehinde

nooshin_k
یک شنبه 01 مهر 1386, 12:00 عصر
من در برنامم از یک تقویم استفاده میکنم که شامل یک کنترل text box و یک کنترل botton هست که اینها هردو html ای هستند و من در code behinde به آنها دسترسی ندارم این را هم امتحان کردم این atribute ,(run at server) را هم به آنها اضافه کردم تقویم کار نکرد از کنترلهای server ای هم استفاده کردم باز هم کار نکرد کسی منو راهنمایی میکنه

mahdi_negahi
یک شنبه 01 مهر 1386, 12:10 عصر
ID هم دادی ؟

nooshin_k
یک شنبه 01 مهر 1386, 12:16 عصر
بله id هم دارند

amir_monster
دوشنبه 02 مهر 1386, 07:12 صبح
شما باید event کنترل button را به جای onclick به onserverclick تغییر دهید ، فکر می کنم مشکل شما همین باشه .

nooshin_k
دوشنبه 02 مهر 1386, 08:26 صبح
ممنون از راهنماییت اما مشکل من حل نشد script از کار افتاد مشکل من دسترسی به textboxای است که تاریخ را در آن نمایش میدهد چون html ای هست دسترسی به آن ندارم run at servr هم که کردم script کار نمیکنه

web developer
دوشنبه 02 مهر 1386, 10:35 صبح
ممنون از راهنماییت اما مشکل من حل نشد script از کار افتاد مشکل من دسترسی به textboxای است که تاریخ را در آن نمایش میدهد چون html ای هست دسترسی به آن ندارم run at servr هم که کردم script کار نمیکنه

شما اگر از Input برای تکست باکس استفاده کردید، بهتره که اون رو به Asp:TextBox با خاصیت Runat=server تبدیل کنید با همان ID .

هم بصورت سروری می توانید به کنترل دسترسی داشته باشید و هم هنگام کامپایل شدن بصورت کلاینتی!

Asp:TextBox هنگام کامپایل شدن به Input تبدیل میشود.

<asp:TextBox ID="txtDate" runat="server" ></asp:TextBox>

موفق باشید.

nooshin_k
دوشنبه 02 مهر 1386, 11:00 صبح
ممنون از راهنماییت این کار را هم قبلا امتحان کردم scriptکار نمیکنه با کنترل های سروری

Behrouz_Rad
دوشنبه 02 مهر 1386, 11:10 صبح
بعد از اجرای پروژه در مرورگر، کد HTML صفحه رو ببین و پنج خط قبل و بعد از Input رو اینجا کپی کن.

web developer
دوشنبه 02 مهر 1386, 11:16 صبح
ممنون از راهنماییت این کار را هم قبلا امتحان کردم scriptکار نمیکنه با کنترل های سروری

لطفا نمونه کد رو اینجا بذارید.
اینجوری اصلا مفهوم نیست که مشکل چیه !

موفق باشید.

ar_monti@
چهارشنبه 05 دی 1386, 10:57 صبح
دوستان من هم دقیقا همین مشکل را دارم.
برنامه ام را برایتان میفرستم لطفا بگوئید چگونه به محتویات Input در #C دسترسی داشته باشم

Ali1400
چهارشنبه 12 دی 1386, 03:31 صبح
دوست عزیز این احتمال وجود دارد که id شما که برای کنترلهای html تعریف کردید هنگام اجرای صفحه تغییر کند. که شما می توانید سورس html صفحه را بعد از اجرای صفحه ببینی که آیا همان id بوده که به کنترل دادی یا تغییر کرده.
آگر تغییر کرده بود آنگاه بیا و در کدهای جاوااسکریپتت آن id جدید (id تغییر یافته) را بگذار و بگذار id کنترل همان قدیمی باشه چون موقع اجرای صفحه دوباره تغییر می کنه و با id جاوااسکریپتت مساوی می شود.
البته یادت باشد که کنترلهای html خود را که می خوای id بدی را runat = server کنی.