PDA

View Full Version : طراحی پوسته برای فرم

mohammadsaleh
یک شنبه 01 مهر 1386, 15:46 عصر
http://www.barnamenevis.org/forum/images/icons/icon5.gifخدمت همه دوستداران برنامه اکسس سلام عرض می کنم . چند وقتی است که تصمیم گرفتم بعضی از فرم های برنامم را مثلا به شکل پوسته فرم برنامه هایی مثل نرو یا دیگر برنامه ها که حالت سه بعدی داره بکنم . و سئوالم اینه که اولا آیا می شه این کار را در اکسس انجام داد و یا خیر - دکمه ها هم سه بعدی باشند - و اگر نمی شه حداقل یکی از دوستانی یا مدیرانی که آشنا به طراحی پوسته فرم هستند عنایت کنند و اطلاع بدهند که با چه برنامه ای می شه تصاویر سه بعدی مثل نرو و یا مدیا پلیر و ... طراحی کرد . البته طریقه فلیتر کردن رنگ بخشی از فرم را بلدم و فقط می خوام بدونم این تصویر رو تو کدوم برنامه میتونم تولید کنم . البته با فتوشاپ نتونستم .

باتشکر فراوان .

mazoolagh
یک شنبه 01 مهر 1386, 21:05 عصر
تا جایی که میدونم :
شما نمیتونین پوسته به شکلی که گفتین داشته باشین ولی میتونین برای فرم هاتون تصویر بکگراند استفاده کنین - در هر صورت نوار بالایی حذف نمیشه.
همچنین میتونین هر نوع کلید سه بعدی رو بصورت تصویری بسازین (چهارگوش، گرد، بیضی، ... و معمولا Png یا gif) و خود تصویر رو بعنوان کلید استفاده کنین یا کلید ترانسپرنت روش بگذارین که این آخری ممکنه هنگام کلیک مشکل بدچشمی داشته باشه. ولی بیاد داشته باشین در هر صورت جلوه تصویری کلیک رو ندارین.

mohammadsaleh
دوشنبه 02 مهر 1386, 11:57 صبح
البته من تونستم فرم هام رو به هر شکل که دلم می خواد در بیارم مثلا ابعاد نامنظم و حتی مثل کتاب اول که در اول که می خواهد لود بشه کلمه کتاب اول بدون قاب ظاهر میشه منم مثلا بسم الله الرحمن الرحیم را گذاشتم . حالا می خواستم فرم شکل خیلی قشنگ بگیرند و تصویر سه بعدی بشه و فقط می خوام بدونم این تصویری سه بعدی را تو کدوم برنامه ایجاد می کنند . البته تو اینتر نت جستجو کردم یه چیزی مثل skin builder دیدم ولی متوجه نشدم . مثل اینکه بیشتر برای طراحی فرمهای صفحات وب است . در هر صورت منتظر می مونم ببینم کدوم یک از دوستان می تونه یه برنامه طراحی سه بعدی آسان برای بکگروند فرم به من معرفی کنه. باتشکر

انگوران
دوشنبه 02 مهر 1386, 12:09 عصر
چیزی که ساختین رو می تونین برامون بذارین ؟ باید جالب باشه

morteza_lll
دوشنبه 02 مهر 1386, 13:51 عصر
سلام دوستان
با این کار در صورتی انجام گیرد حجم فایلتون خیلی بالا میره که با کمپکت کردن هم فایده ای نداره
واسه اون چه راه حلی دارید ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

hamed2661
دوشنبه 02 مهر 1386, 15:26 عصر
سلام دوستان
با این کار در صورتی انجام گیرد حجم فایلتون خیلی بالا میره که با کمپکت کردن هم فایده ای نداره
واسه اون چه راه حلی دارید ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

سلام همشهری :قلب: .
خوب میشه که تصاویر رو Embed نکنه و به شکل لینک تو پروژه ازشون استفاده کنه. حالا ببینیم نمونه کار میذارن یا نه

morteza_lll
دوشنبه 02 مهر 1386, 16:01 عصر
سلام همشهری :قلب: .
خوب میشه که تصاویر رو Embed نکنه و به شکل لینک تو پروژه ازشون استفاده کنه. حالا ببینیم نمونه کار میذارن یا نه

سلام عزیز
آره ولی زمانی که لینک کنی و بخواد تو اون لود بیارش اگه عکست سایزش بالا باشه
یک پنجره وسط صفحه باز میشه که مانند ProgressBar که نشون میده داره یک چیزیو می خونه که جالب نیست

mohammadsaleh
سه شنبه 03 مهر 1386, 14:33 عصر
با سلام خدمت همه دوستان

http://www.barnamenevis.org/forum/images/icons/icon6.gifقبلا در مورد برنامه ای که بشه باشه پوسته های زیبا طراحی کنیم سئوالی داشتم که هنوز به جوابم نرسیدم ولی دوستان نمونه برنامه ای را که گفته بودم خواسته بودن که براشون گذاشتم . بسم الله الرحمن الرحیم برای استارت آپ که بعد از لود شدن اثری از قاب فرم و نیز پنجره اصلی در آن نمی باشد

انگوران
سه شنبه 03 مهر 1386, 15:33 عصر
در رابطه با ابعاد نا منظم هم لطف می کنین نمونه بذارین ؟ البته اگه قراره کد نداشته باشه و روش ترسیم رو هم میتونین بگین .

Ali_Fallah
چهارشنبه 04 مهر 1386, 20:22 عصر
با سلام خدمت همه دوستان

http://www.barnamenevis.org/forum/images/icons/icon6.gifقبلا در مورد برنامه ای که بشه باشه پوسته های زیبا طراحی کنیم سئوالی داشتم که هنوز به جوابم نرسیدم ولی دوستان نمونه برنامه ای را که گفته بودم خواسته بودن که براشون گذاشتم . بسم الله الرحمن الرحیم برای استارت آپ که بعد از لود شدن اثری از قاب فرم و نیز پنجره اصلی در آن نمی باشد

با سلام
من یه برنامه ای در این مورد دارم که مشکل شما را به کلی برطرف میکنه و÷اسخ سوال شما در آن هست
منتها روی کدهای اصلی آن رمز عبور هست (دقیقاً عین برنامه ای که زحمت کشیدیدو ضمیمه کردید)
نمیدانم مشکل شما حل میشه یا نه ؟

mazoolagh
چهارشنبه 04 مهر 1386, 22:00 عصر
با سلام
من یه برنامه ای در این مورد دارم که مشکل شما را به کلی برطرف میکنه و÷اسخ سوال شما در آن هست
منتها روی کدهای اصلی آن رمز عبور هست (دقیقاً عین برنامه ای که زحمت کشیدیدو ضمیمه کردید)
نمیدانم مشکل شما حل میشه یا نه ؟

منظور شما این هست که ایشون در تاپیک خودشون برنامه ای گذاشتن و کدش رو بستن؟!!
پس چگونه توقع دارن دیگران کمکشون کنن؟

hamed2661
شنبه 07 مهر 1386, 08:13 صبح
بله خوشبختانه !!!!!!!! کى ایشون پسورد داره!!!

Hossis
جمعه 11 بهمن 1387, 13:47 عصر
با سلام خدمت همه دوستان

http://www.barnamenevis.org/forum/images/icons/icon6.gifقبلا در مورد برنامه ای که بشه باشه پوسته های زیبا طراحی کنیم سئوالی داشتم که هنوز به جوابم نرسیدم

اتفاقا خودم هم دنبال چنين برنامه اي هستم ولي فکر کنم بهترين برنامه در اين زمينه، فتوشاپ باشه البته يه کمي مهارت و سليقه مي‌خواد
اگر به نتيجه اي رسيديد به من هم اطلاع دهيد (http://vbghasemi.blogfa.com)
:بامزه::متفکر::چشمک::عصبانی:

Hossis
جمعه 11 بهمن 1387, 13:51 عصر
البته من تونستم فرم هام رو به هر شکل که دلم می خواد در بیارم مثلا ابعاد نامنظم و حتی مثل کتاب اول که در اول که می خواهد لود بشه کلمه کتاب اول بدون قاب ظاهر میشه منم مثلا بسم الله الرحمن الرحیم را گذاشتم . حالا می خواستم فرم شکل خیلی قشنگ بگیرند و تصویر سه بعدی بشه و فقط می خوام بدونم این تصویری سه بعدی را تو کدوم برنامه ایجاد می کنند ... باتشکر

همين تصوير رو اگه با فتو شاپ سه بعدي کنيد به منظورت مي‌رسي

nabeel
دوشنبه 14 بهمن 1387, 00:02 صبح
سلام

نمونه فایل ارسال شده بدون رمز عبور رو در اینجا قرار میدم

27899

mahdif123
دوشنبه 14 بهمن 1387, 13:10 عصر
سلام

نمونه فایل ارسال شده بدون رمز عبور رو در اینجا قرار میدم

27899

دوست عزيز سلام

جناب نبيل من چند موردي ديدم از كار شما كه پسورد دوستان را باز كرديد مي توانيد دراين مورد توضيحي بدهيد و بگوييد با چه برنامه اي اين كار را انجام مي دهيد .

با تشكر

nabeel
دوشنبه 14 بهمن 1387, 14:07 عصر
سلام

براي اينكار محصولات زيادي وجود داره كه قبلاً هم در تاپيكهاي ديگه به اونها اشاره كرده بودم

Advanced Office Password Recovery يكي از اون محصولاته

www.Elcomsoft.com

موفق باشيد