PDA

View Full Version : مبدل VB.Net به #C با دقت 99% !!!

مهدی کرامتی
جمعه 01 خرداد 1383, 17:22 عصر
این (http://www.vbconversions.com) شرکت محصولی ارائه داده است برای تبدیل سورسهای نوشته شده در VB.Net به #C .

دقت تبدیل کد در این برنامه 99% است و بر اساس تبدیل مستقیم سورس کار میکند.

توضیحات از سایت اصلی:
<span dir=ltr>VBConversions' VB.Net to C# Converter is a state of the art conversion program which rewrites your VB.Net project in C#. Unlike other conversion programs, variable names, comments, and inline comments are preserved, and code conversion accuracy is over 99%.

The VB.Net to C# Converter even converts some of the most difficult features other programs don't even attempt, such as ReDim statements, parameterized properties, local shared variables, On Error Goto's, event handling, complex Case statements, API calls, and more.

Other conversion programs either reverse engineer assemblies, producing unreadable assembly like code in C#, or else attempt a source code to source code conversion which isn't very accurate.

VBConversions' VB.Net to C# Converter is a source code to source code converter. Your code maintains its original readability and flavor (including line and inline comments), Reliability is very good, over 99% accuracy in most tests.

http://www.vbconversions.com/screen2.jpg

</span>

نسخه کامل این برنامه در CD شماره 3 برنامه نویس منتشر خواهد شد.

Anti_Evil
جمعه 01 خرداد 1383, 17:29 عصر
بابا ول کنید این Net. رو P:

sh
جمعه 01 خرداد 1383, 23:00 عصر
آقای کرامتی سلام

اگر ممکنه در این سی دی جدید لااقل حجم بیشتری به ابزارهای Visual Studio.NET اختصاص بدین یا لااقل ابزارهای بورلند و ماکروسافت رو تفکیک کنین
مثلا از ابزارهای بسیار خوب میتونه Wise for Visual Studio .NET v 5.21 Enterprise باشه که خودم شدیدا بهش نیاز دارم

یا کامپوننت های Xceed

مهدی کرامتی
شنبه 02 خرداد 1383, 01:53 صبح
اتفاقا اینهایی که گفتی تو CD 3 هست! :)

بابک زواری
یک شنبه 03 خرداد 1383, 00:12 صبح
CD شماره 3 کی منشر میشه ؟ خیلی وقته که منتظریم
در ضمن فهرست محتویات هنوز معلوم نشده :wink:

sh
یک شنبه 03 خرداد 1383, 00:41 صبح
دوستان میتونین این رو هم به عنوان قویترین ابزار نصب داشته باشین
InstallShield X Professional 10.0
به ظرفیت 465 مگ که از داخل Visual Studio.NET 2003 هم قابل دسترسی و ایجاد هر نوع پروژه ای هست

این برنامه رجیستر شده و امکانات این ورژن بینظیر هست و فکر نکنم حالاحالاها تو بازار بیاد

میتونین برای دریافت با مدیر سایت هماهنگ کنید

بابک زواری
یک شنبه 03 خرداد 1383, 18:58 عصر
چقدر توپ کار کردن :shock: واسه دلفی چه امکاناتی توش هست

Vahab
دوشنبه 04 خرداد 1383, 11:30 صبح
آقای مدیر چرا پست من رو پاک کردین؟

حداقل میتونستید یه تذکر بدین نه اینکه پاکش کنین

---

پیامت رو من حذف کردم ، متاسفانه اینقدر بیکار نیستم که برای هر بار تخلف از "قوانین" تذکر بدم . مطمئنا همه قوانین رو میدونن و بارها تذکرات مرتبط رو دیدن ، وقتی رعایت نمیکنن ، یعنی "اهمیت" نمیدن ، فلذا یک ضرب پاک میشه . امیدوارم این دفعه آخر باشه که چنین بحثی پیش میاد . بی احترامی به قوانین سایت ، بی احترامی به گردانندگان سایته .

Inpy