PDA

View Full Version : سورس نرم افزار حسابداری

vahidm
دوشنبه 02 مهر 1386, 11:43 صبح
با سلام
کسی از دوستان سورس نرم افزار دخل وخرج فروشگاه را داره

مبین رنجبر
دوشنبه 02 مهر 1386, 14:07 عصر
دوست عزیز اینجا هیچ کس نمیاد نرم افزاری بزرگی که کم کمش 6 ماه نوشتنش طول می کشه سورسشو تقدیم کنه به شما ...............

من توی کار نوشتم برنامه های بزرگی مثل حسابداری هستم ....اگر سورس برنامه حسابداری می خوای به من اطلاعات پایه رو بده تا من واست بنویسم و سورسشو به شما می فروشم

M8SPY_OK
دوشنبه 02 مهر 1386, 15:10 عصر
دوست عزیز اینجا هیچ کس نمیاد نرم افزاری بزرگی که کم کمش 6 ماه نوشتنش طول می کشه سورسشو تقدیم کنه به شما ...............

من توی کار نوشتم برنامه های بزرگی مثل حسابداری هستم ....اگر سورس برنامه حسابداری می خوای به من اطلاعات پایه رو بده تا من واست بنویسم و سورسشو به شما می فروشم

این دوستمون نمی دونست که همچین آدم های فرصت طلبی این جا وجود داره وگرنه می رفت و توی گوگل یه سرچ می زد

__siavash__
دوشنبه 02 مهر 1386, 16:25 عصر
این یه نمونه هستش از ایران ویج

arsalansalar
چهارشنبه 04 مهر 1386, 17:03 عصر
سلام دوست عزیز
از برنامه شما کمال تشکر را دارم ولی مثل اینکه کامل نیست و یک فایل ocx کم دارد ممنون اگر کاملش کنید.

__siavash__
چهارشنبه 04 مهر 1386, 19:13 عصر
سلام دوست عزیز
از برنامه شما کمال تشکر را دارم ولی مثل اینکه کامل نیست و یک فایل ocx کم دارد ممنون اگر کاملش کنید.
فکر کنم کامل باشه !!!
کدوم اکتیوکس رو نداره ؟ برای من که اجرا میشه و مشکلی نداره ! هیچ اکتیوکسی هم تو پوشه نیست !

arsalansalar
پنج شنبه 05 مهر 1386, 12:17 عصر
دوست عزیز
خطای که می دهد این است که قادر به load کردن kewlbutton.ocx نیست.
اگر کاملش کنید ممنون می شوم چون حسابی به این برنامه احتیاج دارم.

__siavash__
پنج شنبه 05 مهر 1386, 13:17 عصر
KewlButtonz.ocx

اوبالیت به بو
دوشنبه 09 مهر 1386, 21:46 عصر
ماشاالله همه دیگه واسه ما برنامه نویس شدن. عوض کمک کردن به هم دیگه اینجا کاسبی را انداختین؟؟؟

شرم بر شما باد!! شرم!!

atenaa
سه شنبه 10 مهر 1386, 10:04 صبح
من تو این سایت کوچیکتر از اونیم که بخوام حرفی بزنم ولی به نظر من کاربر LSass.CRC32حرف بدی نزدند که کار ایشون رو اینقدر بد نشون می دید اگه کسی قرار حقوق برنامه نویس ها رو رعایت کنه اول خود اونها هستند شما خودتون اگه رو برنامه ای با زحمت زمان و ذهنتون رو گذاشته باشید بدون تعارف، حاضرید رایگان اون رو در اختیار کس دیگه ای قرار بدید؟ البته اینجا محل حل مشکلات برنامه نویسها با کمک و مشورت گرفتنه و محل داد و ستد و تبلیغات هم نیست پس به قول معروف اگه می خواید به کسی کمک کنید نباید ماهی رو به دستش بدید بلکه باید صید یادش بدید .در آخرم اگه حرف و نظر من باعث ناراحتی کسی شد من قصدی نداشتم و از همه معذرت می خوام