PDA

View Full Version : صفحه ویرایش اطلاعات کاربر

merlin_vista
سه شنبه 03 مهر 1386, 23:05 عصر
با سلام !
من یک سایت درست کردم با ASP.net که در آن کاربران میتوانند ثبت نام کنند و به سایت وارد شوند و از امکانات سایت استفاده کنند :قلب: تا اینجا هیچ مشکلی ندارم و به خوبی سایت کار میدهد . ولی مشکل من از آنجا شروع شد که تصمیم گرفتم که برای کاربران قسمت ویرایش اطلاعات درست کنم ، به این ترتیب که کاربر بتواند نام و فامیل و . . . خود را ویرایش کند !! :اشتباه:
ولی مشکل که دارم نمیدونم که چگونه در جدول سطر مربوط به آن کاربر را بخونم و ویرایش را که کاربر انجام داد چگونه آن را Update کنم !! :گریه::گریه: شما دوستان اگر راهی را سراغ دارید بای حل این موضوع - یا قبلاً با این مشکل برخورد کردید و آن را حل کردید در اینجا بیان کنید تا من و دوستانی که میخواهند این کار را بکنند به مشکل بر نخورند :قلب::متفکر::لبخند:
اطلاعات نرم افزاری من !!
1 - SQL server 2000
2-ویژوال استودیو 2005
3 - روش اتصال به بانک =-> Wizard
4 - ویندوز XP sp2

در ضمن اگر مقاله ای در ارتباط با آپلود سایت روی هاست دارید اینجا بگزارید :کف::بوس:

با تشکر :قلب::قلب::قلب::قلب:

Behrouz_Rad
سه شنبه 03 مهر 1386, 23:21 عصر
سوال کلی = پاسخ کلی
http://barnamenevis.org/forum/showthread.php?t=50594

ehsan2007
سه شنبه 03 مهر 1386, 23:26 عصر
سلام دوست من یه تیکه کد دارم برای دیتابیس اکسس ولی فکر کنم برای sql هم کار میکنه ولی برای آپدیت کردن اطلاعات بعد از اینکه وارد شدند و یوزر وپسوردو دادن شما برای تغییر اطلاعات هدایتشون میکنی به یک صفحه دیگه تو اون صفحه اطلاعات قبلیشونو میگذاری مثلا توی textbox که بهشون اطلاعات قبلیشونو نشون بدی بعدم با این کد اطلاعات جدیدشونو ذخیره میکنی

Dim insertsql As String
insertsql = "INSERT INTO box(email,pas,name,link,name2,ip,id)"
insertsql &= " VALUES('" & TextBox1.Text & "','" & TextBox2.Text & "','" & TextBox4.Text & "','" & TextBox3.Text & "','" & TextBox5.Text & "','" & ClientIPAdress & "','" & 0 & "')"
con = New OleDbConnection(strcon)
cmd = New OleDbCommand(insertsql, con)
con.Open()
cmd.ExecuteNonQuery()
con.Close()

sama01
چهارشنبه 04 مهر 1386, 00:50 صبح
برای اینکار می‌شه از پروفایل استفاده کرد که زیاد بحث شده. جستجو کنید حتما به نتیجه خواهید رسید.

merlin_vista
چهارشنبه 04 مهر 1386, 08:26 صبح
من مشکلم اینه که چگونه اطلاعات مربوط به کاربر را نمایش بدم !! برای ذخیره ویرایش ها مشکلی ندارم !!‌

abadanboy
چهارشنبه 04 مهر 1386, 09:09 صبح
از همون اولی که کاربر وارد می شه یوزر کاربر رو تو یه session بگیر و هنگام ویرایش از اون استفاده کن
یعنی یه select بنویس که where اون مساوی
session["user"].tostring() باشه

merlin_vista
چهارشنبه 04 مهر 1386, 10:31 صبح
ممنون مشکل حل شد !! با تشکر از کلیه دوستانی که در رفع این مشکل کمک کردند !!!