PDA

View Full Version : چاپ هوشمند رسیدهای چند صفحه ای

MeMasoole
پنج شنبه 05 مهر 1386, 11:51 صبح
با سلام وآرزوی طاعات و عبادات همه دوستان
همانگونه که می دانید در بسیاری از ادارات ارباب رجوع و در مواردی کارمندان می بایست فرم هایی را تکمیل نمایند که در چند نسخه طراحی شده اند . در این فرمها یک سری از اطلاعات در همه نسخه ها تکرار (ولی در جا های مختلف یک صفحه) می شوند و در بعضی از آنها این اطلاعات منحصر به فرد هستند . حال می خواهم برنامه داشته باشم که اطلاعات یک رکورد را به تعداد سه دفعه (که همان سه نسخه مذکور میباشد) توسط پرینتر در جاهایی که من برایش تعریف می کنم روی برگه ها چاپ نموده وسپس به رکورد بعدی برود.

HAMRAHSOFT.IR
پنج شنبه 05 مهر 1386, 23:02 عصر
نمونه برنامه بزار تا دوستان برات اصلاح کن

Ali_Fallah
جمعه 06 مهر 1386, 13:20 عصر
با سلام
اگر درست متوجه شده باشم
با یستی در طراحی گزارش فیلدها را به هر تعدادی که میخواهید کپی کرده و در قسمتی طراحی گزارش و در جاهایی که میخواهید قرار دهید. و گزارش را طوری تنظیم کنید که در 3 صفحه مجزا چاپ شود.

MeMasoole
جمعه 06 مهر 1386, 15:30 عصر
دوست عزیز
درست متوجه شدید : با این توضیح که اگر پرینت به صفحه شماره دو رسید فیلدهای دلخواه من در صفحه جدید جابه جا شده ودر سر جای جدید پرینت شوند وبعد از 3 صفحه به رکورد بعدی برود

karmand
شنبه 07 مهر 1386, 07:05 صبح
اگر میخواهی در سه برگه مجذا و در سه نقطه مختلف چاپ شود :سه گزارش مجذا بساز که هر سه یک اطلاعات را بگیرند اما در سه نقطه چاپ کند اما سه گزارش را با یک باتن چاپ کن

MeMasoole
شنبه 07 مهر 1386, 12:42 عصر
سلام
از ایده ابداعی شما متشکرم
ولی کدی وجود ندارد که شماره صفحه را در هنگام پرینت کردن تشخیص بدهد تا براساس آن از خصوصیت فیلدها برای جایجایی فیلدها ولیبل ها استفاده کنیم