PDA

View Full Version : Unloak

Evil 69
جمعه 06 مهر 1386, 02:09 صبح
سلام
من میخاستم بدونم چط.ری میشه یک فایل رو که یک برنامه داره از اون استفاده میکنه رو پاک کرد یهنی از حالت loak خارجش کرد
لطفا نگید که ابن تو پست های قبلی هم بوده من خودم هم چند وقت پیش همچین چیزی رو دیدم ولی دنبالش نرفتم حالا هم هر چی میگردم پیدا نمی کنمش
اگز کسی می دونه لطف کنه که این رو برای من بفرسته

hossein-jam
جمعه 06 مهر 1386, 14:00 عصر
بی فایدس
گشتم نبود نگرد نیست
من اون تاپیک رو زده بودم که به نتیجه هم نرسیدم

Payman62
جمعه 06 مهر 1386, 14:53 عصر
سلام.
شما باید هندل برنامه ای که فایل رو باز کرده رو پیدا کنید و بعد اون برنامه رو ببندید. حالا پیدا کردن هندل اون برنامه رو اگه کسی میدونه بگه.

Evil 69
یک شنبه 08 مهر 1386, 13:27 عصر
خوب مثلا اگر اون برنامه windows بود که دیگه جیگر نمیشه بستش

Payman62
یک شنبه 08 مهر 1386, 23:34 عصر
سلام.
جیگر ویندوز برنامه نیست سیستم عامله.
داخل این سیستم عامل برنامه های زیادی در حال اجران که بعضی هاشون توسط سیستم عامل اجرا میشه. معمولا برنامه هایی که خود سیستم عامل اجرا میکنه اگر با فایلی هم کار کنن باز نگهش نمیدارن و بعد اتمام کار میبندن. ولی اکسپلورر گاهی اوقات بعضی فایل هارو آزاد نمیکنه که میشه بستشو دوباره رانش کرد.

Evil 69
دوشنبه 09 مهر 1386, 12:19 عصر
ولی من یک راه براش پیدا کردم
ما به جای اینکه اون فایل رو پاک کنیم میتونیم اون رو تخریب کنیم خوب حالا اگر اون فایل از فایل هایی باشه که برنامه های سییییییییستم عامل اون رو اجرا میکنن دیگه اون فایل بدرد اجرا نمیخوره چون چیزی توش نیست یعنی بود و نبودش فرقی نداره
این طوری

من البته با fso ها کار کردم
set ts1 =fso.createtextfile( path )
ts1.write ""
ts1.close
این طوری اون فایل خالی میشه و دیگه بدر نمیخوره

djcsaeed
یک شنبه 15 مهر 1386, 06:37 صبح
اون طوری که من برداشت کردم، اگه شما میخوای یه برنامه رو به اصطلاح کرک کنی، مثلا یک باکس قفل هستش میخوای بازش کنی، بهترین را Decocode کردنه.

اگر میخوای بده من برات دستش کنم.