PDA

View Full Version : check,unchek و جاوا اسکریپت

hamed_bostan
جمعه 06 مهر 1386, 13:23 عصر
فرض کنید تعداد نا معلومی <asp:checkbox> داخل یه صفحه داریم که همه سروری هستن . با چه کد جاوا اسکریپتی میتونم کاری کنم که وقتی یه دکمه <input> رو میزنم تمام اونها چک بخورن یا چکشون برداشته بشه؟

ممنون میشم کدشو واسه ام بذارین

M-Gheibi
جمعه 06 مهر 1386, 23:49 عصر
از این کد استفاده کن :

function SelectAll(CheckBoxControl,ContainerControl)
{
if (CheckBoxControl.checked == true)
{
var i;
for (i=0; i < document.forms[0].elements.length; i++)
if ((document.forms[0].elements[i].type == 'checkbox') && (document.forms[0].elements[i].name.indexOf(ContainerControl) > -1))
document.forms[0].elements[i].checked = true;
}
else
{
var i;
if ((document.forms[0].elements[i].type == 'checkbox') && (document.forms[0].elements[i].name.indexOf(ContainerControl) > -1))
document.forms[0].elements[i].checked = false;
}
}
فکر نمی‌کنم توضیحی نیاز داشته باشه . با این وجود اگه جایی سوالی بود بگو .

ضمناً اینجا کسی الزامی نداره به سوالات پاسخ بده پس از ارسال پست‌هایی با مضمون پست پاک شدتون جداً پرهیز کنید .

hamed_bostan
شنبه 07 مهر 1386, 14:10 عصر
منظورتون از این container control همون قسمتیه که checkbox ها داخلشه؟ منظورم مثلا تک div هست چون من همه کنترلام توی یه تگ div هست . منظور اینه؟

hamed_bostan
شنبه 07 مهر 1386, 15:23 عصر
اقای غیبی واسه من جواب نمیده:گریه:

از کنترل های asp استفاده کردم ج.اب نداد از html ای هم اتفاده کردم نشد :گریه:

این کد منه:

<html xmlns="http://www.w3.org/1999/xhtml" >
<head runat="server">
<title>Untitled Page</title>
<script language="javascript">
function SelectAll(CheckBoxControl,ContainerControl)
{
if (CheckBoxControl.checked == true)
{
var i;
document.forms[0].elements[i].checked = true;
}
else
{
var i;
document.forms[0].elements[i].checked = false;
}
}
</script>
</head>
<body>
<form id="form1" runat="server">
<div>
<input id="Checkbox2" type="checkbox" onclick="SelectAll('checkbox2','dvd')"/>test
<div style="width: 100px; height: 100px" id="dvd">
<input id="Checkbox10" type="checkbox" />test1
<input id="Checkbox11" type="checkbox" />test2
<input id="Checkbox12" type="checkbox" />test3
</div>
</div>
</form>
</body>
</html>

hamed_bostan
شنبه 07 مهر 1386, 15:24 عصر
ضمنا من میخوام این اتفاق واسه کنترل های سروری ام بیافته به صورت کلاینتی . اونها رو بایأ چطکار کنم؟

m.hamidreza
یک شنبه 08 مهر 1386, 15:34 عصر
حامد جون این سوالو بیار تو asp.net بپرس . چون خود پیدا کردن کنترل ها هم هست که با FindControl به نظر راحت تر میاد یه کد javascript واسه چک میمونه که اینم دوستان راهنمایی میکنن .... یه Attribute به کنترل ها میدی و به یه تایع js ارجاعش میدی که میمونه اون تابع !

hamed_bostan
یک شنبه 08 مهر 1386, 16:03 عصر
حمید رضا جان من با find کردن کنترل ها مشکلی ندارم . مشکل من دقیقا همین کد جاوا اسکریپتشه که بتونه کنترلهای asp منو تیک دار کنه . کد اقای غیبی رو استفاده کردم جواب نداد واسه من . من میخواب بدون پست بک تیک بخوره و تیکش برداشته شه

m.hamidreza
دوشنبه 09 مهر 1386, 21:28 عصر
من سوالای javascript رو تو asp.net بهتر جواب گرفتم تا اینجا . البته اونایی رو که وابسته به asp.net بود رو میگم . . .

hamed_bostan
سه شنبه 10 مهر 1386, 01:33 صبح
اخه اونجا یکی مثل شیر نر نشسته به نام جناب راد . دست به حذفشم دست کم از اقای غیبی نداره .

hamed_bostan
دوشنبه 16 مهر 1386, 15:50 عصر
کسی واسه چک دار کردن کنترل های سروری راهی نداره؟ ببرمش توی asp.net ؟ با انکه ای« مال جاوا اسکریپته؟
کمک لطفا