PDA

View Full Version : اجرای برنامه Exe بر روی client

benyamin_pc
جمعه 06 مهر 1386, 15:04 عصر
برای اینکه برنامه Exeای که نوشتیم و روی Server قرار دادیم رو از روی client بشه اجرا کرد و باهاش کار کرد از چه دستوری باید استفاده کرد؟

FarhadShafagh
جمعه 06 مهر 1386, 17:56 عصر
باید نسخه ای از exe روی کلاینت موجود باشه !
بعد هم می تونی یه مقدار که مسیر و نام فایل اجرایی روی کلاینت رو از سرور بگیری و کلاینت اون رو اجرا کنه !

راه دیگه نداره فکر می کنم ! :متفکر:

benyamin_pc
جمعه 06 مهر 1386, 18:01 عصر
اینجوری که دیگه به درد نمی خوره 100% راه دیگه ای هست که client با برنامه Exe تو server کار کنه

FarhadShafagh
جمعه 06 مهر 1386, 18:33 عصر
نرم افزاری سراغ داری به این صورت کار کنه اگه داری بگو تا ببینم چطوری این کارو می کنه !
نرم افزار GamePort رو دیدی ماله گیم نت اون هم به روشی که من گفتم کار می کنه !:افسرده:

alirzn
جمعه 06 مهر 1386, 23:16 عصر
منم همین مشکلو دارم اما نتونستم هنوز حلش کنم

hmm
شنبه 07 مهر 1386, 09:03 صبح
برنامه (همون باینری) چه روی کلاینت باشه و چه روی سرور ، از طرف کلاینت اجرا میشه و فقط محیط ذخیره سازی شون فرق میکنه که هر کدوم مزایا و معایب خودشون رو دارن

alirzn
شنبه 07 مهر 1386, 10:36 صبح
error ای که میده هست
the assembly does not allow partialy callers
اما وقتی روی هارک کلاینت ها برنامه باشه اجرا میشه.

hamed_bostan
شنبه 07 مهر 1386, 14:37 عصر
می تونی از windows service واسه fire کردن برنامه ات استفاده کنی که اگه از کلاینت فلان دستوری اومد این برنامه را در فلان آدرس run کن.

alirzn
شنبه 07 مهر 1386, 18:28 عصر
میشه دقیق تر بگید که باید چه کار کنم؟
یعنی روی کلاینت باید کاری کنم؟

می تونی از windows service واسه fire کردن برنامه ات استفاده کنی که اگه از کلاینت فلان دستوری اومد این برنامه را در فلان آدرس run کن.

hdv212
شنبه 07 مهر 1386, 19:39 عصر
این لینک (http://www.codeproject.com/csharp/run_code_remotely.asp) نحوه ی اجرای اسمبلی های دات نت رو در Remote Machine نشون میده.